You are here:Start>Forum>View the posts of Wojtas10

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Wojtas10
  • » Profile

Posts

Posts

Jan-19-2013 15:47:55
Category: Forum
Forum: Ogólne

Słuchaj, słyszałem coś o db kiler, nie wiem czy właśnie o to chodzi. Na Allegro nawet chyba są. One wkładane są do końcówki i przykręcane od spodu. Głośny wydech niestety jest problemem, bo co raz więcej policjantów się czepia.

Jan-19-2013 15:47:12
Category: Forum
Forum: Ogólne

Z tego co wiem, to te oferowane na Allegro (tym bardziej te tanie) nie mają możliwości podłączenia klapy. W sumie siłowniki są, ale instrukcja jest tak popaprana, że ciężko cokolkwiek z niej wyczytać. Polecam Ci podjechanie do elektryka i razem coś na pewno pokombinujecie.

Jan-17-2013 15:50:43
Topic: Jumpy
Category: Forum
Forum: CITROEN

W sumie francuzy jakoś za mną szczególnie nie przemawiają. Stawiając auto japońskie i francuskie, to francuskie wypada jak jakaś paniczka, natomiast japońskie autko to prawdziwy wół roboczy. Nic mojego nastawienia do francuzów niestety nie zmieni i piszę to, co sądzę o w ogóle tej marce.

Jan-17-2013 15:48:56
Topic: BMW E36
Category: Forum
Forum: BMW

Hmm ojj niekoniecznie, bo za 5 koła idzie już wyrwać całkowicie fajny model, więc nie mów że złom. Popatrz właśnie na Allegro i zobaczysz sam, że całkiem fajną betkę idzie w tej cenie wyrwać. Wiem co mówię, bo sam dziennie oglądam auta na Allegro.

Jan-17-2013 15:48:06
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

Budda  wrote:

Przede wszystkim to "focha nie strzelam" ale nie zgodzę się do końca z waszym stwierdzeniem, że jak dbasz to masz. Owszem, o każde auto tzreba dbać ale są takie, w których robisz standardowe wymiany i jeździsz, a są i takie w których te standardy nie wystarczą i to wasze "dbasz to masz" nie ma tu nic do gadania! Jeździłem Fordem i Renault to wiem co mówię. Na głowie stawałem, żeby wszystko grało a i tak co chwila coś sie psuło. Jesli sprawność wszystkich aut zależy od "dbania" to dlaczego tyle modeli cieszy się złą sławą? Dlaczego np Alfa Romeo jest znana na całym świecie za sprawą swojej awaryjności? Co, bo ludzie o nia nie dbają? Dlaczego japońskie auta są mało awaryjne? Chyba skądś to się wzięło co? Po co te wszystkie testy niezawodności aut na które firmy wydaja miliony? Ja nie twierdzę, że Audi to marka doskonała i 100% bezawaryjna ale twierdzę, że mało jej do doskonałości brakuje.

Ojj nie zgodzę się z Tobą. Jest w Polsce przekonanie, że niemieckie to mega super. Dupa! Nie zgodze się z tym. Faktycznie, może i są mało awaryjne, jednakże jak się coś popsuje, to przed oczami ukażą nam się conajmniej 4 rzędy cyferek, co dla żadnego Polaka nie jest niczym fajnym. Więc uważasz, że np. warto kupić używane Audi z przebiegiem 400 tyś km niż np. Fiata Pande dwuletnią z przebiegiem rzędu 20 tyś, tak?

Jan-17-2013 15:44:22
Category: Forum
Forum: Ogólne

Słuchaj, czy te wycieki ma Twoja siostra czy też szkoła jazdy? W sumie sam się zastanawiam, jak to teraz wszystko będzie. Na cale szczęście ja już prawko mam. Z tego co udało mi się dowiedzieć, to testy mają być generowane w czasie rzeczywistym i przede wszystkim przedstawiać realne sytuacje na drogach. W sumie zastanawiam się, czy nie będzie to wyglądać tak jak sprawa miała się z testami w UK.

Jan-09-2013 15:44:59
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Hmm a jakie są typowe awarie tego autka?

Jan-09-2013 15:44:14
Topic: SLK
Category: Forum
Forum: MERCEDES

No niestety cena to chyba nagorszy wróg tego autka, bo tak po za tym, to wszystko jest praktycznie elegancko zrobione.

Jan-09-2013 15:43:35
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Również to potwierdzam, bo niestety znajomy ma E klase i za ostatnią naprawę czegoś tam w zawieszenu zapłacił ponad 4 tyś zł :O

Jan-09-2013 15:41:59
Category: Forum
Forum: MERCEDES

No właśnie, temat o E jest, natomiast o S'ce niestety nie ma, więc co sądzicie o samej S'ce?

  • Index
  • » Users
  • » Wojtas10
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top