You are here:Start>Forum>View the posts of Wojtas10

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Wojtas10
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-02-2013 14:32:33
Category: Forum
Forum: DAEWOO

kumpel ma wuja, który może zespawać nowy próg, tak więc ta kwestia jest raczek kryta. A jeszcze zapytam jeśli chodzi o spawanie, to czy można użyć elektrody zamiast migomatu?

Feb-02-2013 13:01:57
Category: Forum
Forum: DAEWOO

właśnie chodzi o to, że kumpel był już u mechanika i ten mu zaśpiewał 800zł za próg! Drugi powiedział nie wiele mniej, bo 730zł. Do wymiany sa dwa progi, więc rozumiecie, że w grę wchodzi poważna kasa. Kumpel takowej nie posiada, więc myśli poważnie, żeby samemu się za to wziąć. Wypożyczył sobie z biblioteki książkę na ten temat i mi truje, żebym mu pomógł. Ja nigdy tego nie robiłem i dlatego pytam, bo tez czarno to widzę...

Feb-01-2013 11:15:43
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Hmmm Tico będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.. Uważaj tylko na rdze, szczególnie od handlarzy, którzy pchają pianke do okien w pordzewiane progi... Po prostu model ten uwielbia rdzę, bo w sumie blacha jest tam tak krucha, że masakra..

Feb-01-2013 11:12:20
Category: Forum
Forum: DAEWOO

A czy wymiana takiego regulatora w Matizie jest trudniejsza? Czy można poradzić sobie z tym samemu?

Feb-01-2013 11:11:12
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Ja widziałem inną metodę... Mianowicie chodzi o to, że maluje się specjalną farbą antykorozyjną np. połowę drzwi. Nie wygląda to za fajnie ale jednakże pozwala na zabezpieczenia pójścia dalszej rdzy na inne elementy.

Feb-01-2013 11:08:15
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Witam!

Mój sąsiad chce wymienić progi w Matizie, bo są całe pordzewiane. Czy taki zabieg jest jakoś  trudny? Czy wymaga jakiś specjalistycznych narzędzi, dużo miejsca?

Jan-25-2013 11:29:43
Topic: C4
Category: Forum
Forum: CITROEN

Ja teżdo niskich nie należe, no ale miejsca było tam akurat sporo. W sumie zastanawiam się dlaczego tak narzekacie. Jeżdze takim, więc może mam subiektywną ocenę, jednakże jeśli chodzi o wygodę to jest ogromna. Inaczej sprawa ma się do elektroniki, ta niestety szaleje często...

Jan-25-2013 11:28:32
Topic: C7 ?
Category: Forum
Forum: CITROEN

Co porównujesz Lambo z Citroenem? Ja np. znam zasaday takich aut, jednak wróćmy może do tego Citroena. Moim zdaniem koncepcja była dobra, tylko nie wiem dlaczego Citroen nie chce tego wprowadzić do sprzedaży. W sumie myślicie, że taki projekt by się nadał?

Jan-25-2013 11:26:33
Category: Forum
Forum: CITROEN

Cześć,

Mam problem ze swoim C4. Chodzi o to, że kurde po zapaleniu na zimnym silniku obroty zaczynają tak dziwnie falować. Czym to może być spowodowane? Kurde, w lato się tak nie działo, teraz dopiero to zauważyłem. Niby to nie przeszkadza, bo siprzegazuje i znowu jest ok, ale wkurza mnie już to.

Jan-19-2013 15:49:25
Category: Forum
Forum: Ogólne

No niestety, skóra to jest coś, co w zimie niezbyt dobrze się przyjmuje. Hmm mata podgrzewająca to fajna sprawa, tylko uważaj, bo słyszałem, że niektóre niestety mogą mieć problem z elektryką i robić zwarcie, więc lepiej dołóz kilka groszy do lepszych mat. Nie myślałeś nad tym, aby wszyć takie maty do siedzień?

  • Index
  • » Users
  • » Wojtas10
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top