You are here:Start>Forum>View the posts of Cezary P

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Cezary P
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-28-2013 13:17:50
Category: Forum
Forum: Ogólne

a jak miałoby to wyglądać w praktyce? nowyt/thinking  Policja będzie się czaić na osiedlowych parkingach, chować za śmietnikami? Kompromitacja, że ktoś w ogóle wpadł na pomysł mandatów za coś takiego. Wielka  nowyt/poo  i nic więcej

Feb-28-2013 13:10:36
Category: Forum
Forum: AUDI

dokładnie tak, skąpy traci podwójnie! Jak kochasz swoje auto to powierz je sprawdzonemu lakiernikowi. Jak sie słyszy, że każdy by wszystko chciał za pół darmo albo za darmo, to mnie krew zalewa! Dobry serwis kosztuje!!

Feb-16-2013 9:33:34
Category: Forum
Forum: FIAT

Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia ma sens w przypadku nowych auta, kiedy nie ma ognisk korozji. W przypadku starszych samochodów, gdzie korozja jest wyraźnie widoczna nie ma to sensu. Wydasz pieniądze na marne i tyle. Mój ojciec skusił sie na takie zabezpieczenie w 9-letnim aucie, wydał kupę kasy, a po dwóch latach rdza wyraźnie się powiększyła i żadne różnicy nie było. Jak są ogniska korozji to trzeba je najpierw usunąć, a to zupełnie inna bajka. Odnośnie takich zabezpieczeń, krążą podzielone opinie, ponieważ dużo osób twierdzi, że nic to nie daje -  w starych autach nie ma sensu robić zabezpieczeń, a nowe są odpowiednio zabezpieczone.

Jan-15-2013 20:37:45
Topic: C7 ?
Category: Forum
Forum: CITROEN

Chyba trochę nie rozumiesz co to są samochody koncepcyjne. Powstają nie dla zabicia czasu tylko w określonym celu np żeby zademonstrować zdolności projektantów, pokazać, że dana firma sie rozwija i pracuje nad nowymi modelami. Taki koncept to duży prestiż dla firmy i dobrze wróży na przyszłość. Takie auta projektuje się tez po to, aby zyskać nowych zleceniodawców. To nie jest dokładnie tak że takie auta nigdy nie powstają, kilkadziesiąt lat temu tez były koncepty i co się stało? Kilka lat później wyprodukowano rzeczywiste modele. Teraz tez tak jest, jesli koncept spodoba się odbiorcom to firma może wyprodukować kilka  modeli dla konkretnych odbiorców. Podam ci konkretny przykład -koncept  Lamborghini Sesto Elemento wywołał tak wielkie emocje, że znalazło się kilku chętnych z pokaźnym portfelem gotowych na jego zakup i teraz Włosi mają wyprodukować 20  egzemplarzy tego niesamowitego auta. Od projektu do rzeczywistych aut, tak rozwija się motoryzacja.

Jan-15-2013 20:19:08
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

U mnie w aucie już tak od kilku lat kontrolka ABSu świeci i nic się nie dzieje. Byłem z tym w warsztacie ale problemu nie znaleźli. ABS mi działa bo czuję więc nie ma się czym przejmować.

  • Index
  • » Users
  • » Cezary P
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top