You are here:Start>Forum>Forum>ASTON MARTIN>DBS z 1967

Forgot password? | Forgot username?

DBS z 1967

DBS z 1967

Cześć,

Czy lubicie klasyki? Jak Wam się podoba ten Aston?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: DBS z 1967

Hmm ja zbytnio za zabytkami to nie przepadam, no ale marka Aston mówi sama za siebie nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: DBS z 1967

Hmm klasyki to jest to. Właśnie takie auta utwierdzają mnie w opini, że warto właśnie interesować się klasycznymi autami.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: DBS z 1967

Pytasz bo zamierzasz kupić czy po to aby poznać opinię ? Jeśli chcesz kupić to mam małą radę: w pierwszej kolejności skontaktuj się z kimś kto taki samochód posiadał lub posiada (w co wątpię). Aston to generalnie bardzo rzadkie auto w kraju nad Wisłą a auto '67 prawdopodobnie będzie jedyny. Podejrzewam, że większość mechaników przy tym klasyku rozłoży ręce z bezradności.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: DBS z 1967

Byłem kiedyś na wakacjach w UK i akurat trafiłem na zjazd Martinów. Powiem, że wrażenia są niesamowite. Tam takich aut jest od groma i nikogo nie dziwi Citroen Traction Avant  czy Aston Martin DB5 czy DBS na ulicy. Samochody naprawdę wspaniałe i doskonale utrzymane. Wszystko rozbija się o kasę i to widać na każdym kroku. Taki DBS to piękne auto i miałem nawet okazję usiąść w środku na kilka chwil. Właściciel był bardzo uprzejmy i każdemu pozwalał zajrzeć w każdy kąt. Takie samochody to nie na nasze drogi i nie na nasze warunki. Szkoda

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: DBS z 1967

Ja bym zaczął od tego, że takie samochodu to nie na nasze kieszenie. U nas zarejestrowanie klasyka to kupa durnych przepisów, do tego dochodzą problemy z częściami, ubezpieczeniem itp. Tym optymistycznym akcentem w naszym kraju pasjonaci klasyków to totalna awangarda.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: DBS z 1967

Ja z zabytkami to tak średnio ale Astony wszystkie kocham. Dla mnie to więcej niż zwykły samochód. Szkoda, że nie miałem okazji jeszcze pojeździć.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There is 1 guest and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top