You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Problem z malolatami pod blokiem

Forgot password? | Forgot username?

Problem z malolatami pod blokiem

Problem z malolatami pod blokiem

Cześć,

Słuchajcie, czy znacie jakieś sprawdzone metody na meneli przy blokach? Ja niestety miałem taki problem, że mój samochód stał przy bloku pod takimi jakby zadaszeniem, jednak niestety podczas zimy młodziaki z osiedla zaczeli robić sobie tam imprezowanie z piwkiem. Raz niestety miałem podrapaną całą maskę, dlatego też mam do Was pytanie czy można coś z tym zrobić? Ja ich niestety nie znam, raz probowałem ich złapać, ale niestety każdy uciekł w swoją stronę. Policja raczej nie pomoże, bo jeździ i patroluje co jakiś czas i w sumie nawet boją się wyjść z radiowozu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z malolatami pod blokiem

Hmm to ciekawą w sumie macie policję, skoro takie podejście właśnie ma. Może warto zgłosić to do władz wyższych? W końcu od tego właśnie policja chyba jest, nie? Nie rozumiem tego kraju ;/

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z malolatami pod blokiem

Widzę, że Pudzian to z Ciebie taki, jak ze mnie Mojżesz nowyt/smile nowyt/smile
A tak na poważnie, to radzę nie wojować z takim gnojstwem, bo mozesz tego bardzo żałować. Mój brat kiedyś mieszkał na Nowej Hucie i jak się wdał w pogadankę z takim szczylem, żeby nie pluł na auta,  tak następnego dnia miał dwie opony dziurawe. Radzę przestawić auto i dać sobie spokój z takim gnojstwem, bo sam nic nie zwojujesz. Inaczej jak jest was wielu.  Na policję dzwoniłbym jednak każdego dnia aż do skutku.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z malolatami pod blokiem

Mojżesz wrote:

Widzę, że Pudzian to z Ciebie taki, jak ze mnie Mojżesz nowyt/smile nowyt/smile
A tak na poważnie, to radzę nie wojować z takim gnojstwem, bo mozesz tego bardzo żałować. Mój brat kiedyś mieszkał na Nowej Hucie i jak się wdał w pogadankę z takim szczylem, żeby nie pluł na auta,  tak następnego dnia miał dwie opony dziurawe. Radzę przestawić auto i dać sobie spokój z takim gnojstwem, bo sam nic nie zwojujesz. Inaczej jak jest was wielu.  Na policję dzwoniłbym jednak każdego dnia aż do skutku.

Dzwonienie na policję na pewno przyniesie skutek. Jeśli Twoja policja nie chce zareagować to zdecyduj się na kontakt z wyższą warstwą, w końcu od tego jest policja w naszym kraju. Najłatwiej będzie przestawić auto, ale skoro Tobie nie porysują to zrobią to komuś innemu, więc raczej warto byłoby działać i dmuchać na zimne już teraz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z malolatami pod blokiem

to nic nie da, ile to ludzi ma takie problemy, ze aż boja sie na ulice po zmierzchu wychodzic, a policja nic nie robi. Ja ci radzę postaw auto na strzeżony parking to będziesz spać spokojnie, bo jak zaczniesz zadzierać, to auto ci zdewastują i tyle będzie. Z takim elementem to trudno wygrać. Życie ci umilą tak że tego pożałujesz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top