You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>ITD i ich akcja w 2013 roku

Forgot password? | Forgot username?

ITD i ich akcja w 2013 roku

ITD i ich akcja w 2013 roku

Cześć,

Zapewne słyszeliście o akcji ITD... Aż mam strach pomyśleć o tym wszystkim, co się teraz dzieje. Przecież ITD powinan kontrolować ciężarówki, a bierze się za sprawy osobówek. Dla mnie to jest kompletny bezsens... Napiszcie proszę moi drodzy, co Wy o tym wszystkim myślicie? Czy ITD powinno mieć takie prawa jak teraz?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: ITD i ich akcja w 2013 roku

Ehh dla mnie to jest jedna wielka "rewolucja", która raczej miejsca nie powinna mieć. Nie wyobrażąm sobie tego, że kurde ITD mnie kontroluje. A co z tira? Ich teraz oleją? Dal mnie ten kraj zaczyna być co raz to dziwniejszy ;/

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: ITD i ich akcja w 2013 roku

Hmm no i tutaj jest również wielka jedna dyskusja. W sumie zastnawiający jest fakt, dlaczego akurat ITD tak mocno wchodzi na nasze drogi? Przecież do tej pory o krokodylkach to można było uslyszeć jedynie na CB, a tutaj taka zmiana. Czyżby rząd chcial pozbyć się wszystkich mieszkańców Polski? Nie wiem jak Wy, ale ja tego kraju zaczynam coraz to bardziej nienawidzić...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: ITD i ich akcja w 2013 roku

Hmm co taka cisza nastała? Słyszeliście o tym, że nowe możliwości mają być dla ITD. W sumie przesada jest z niektórymi kontrolami, no ale cóż...

Edited by: Kszeszol - Jan-25-2013 11:37:08

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: ITD i ich akcja w 2013 roku

a mi to już wszystko jedno, niech kontrolują ile się da, w ogóle niech wprowadzą stan wojenny

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: ITD i ich akcja w 2013 roku

Jak to ma wpłynąć na bezpieczeństwo na naszych drogach to czemu nie. Jak sie słyszy w jakim stanie autokary wiozą dzieci na ferie labo wakacje, to aż włos staje na głowie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top