You are here:Start>Forum>Forum>OPEL>Opel Tigra- opinie

Forgot password? | Forgot username?

Opel Tigra- opinie

Opel Tigra- opinie

Koleżanka zakupiła sobie ostatnio taki samochód i przyjechała się pochwalić. Zrobiłem rundkę tym samochodem i wyszła dziwna sprawa. Podczas jazdy auto ma tendencję do bardzo dziwnych zachowań. Sprawia wrażenie bardzo niestabilnego i trudnego do opanowania. Z zawieszeniem wszystko jest ok bo był nim na diagnostyce i według diagnosty samochód przeszedł badanie z oceną celującą. Popytałem znajomków ale nikt wcześniej takim samochodem nie jeździł więc nie mamy porównania. Ktoś wysnuł hipotezę, że winą mogą być gabaryty auta, bo faktycznie ta Tigra prowadzi się trochę jak Maluch. Jeździł ktoś może takim samochodem i jest w stanie cokolwiek powiedzieć na temat jego prowadzenia ??

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Tigra- opinie

Ja bym zaczął od wyważenia kół i sprawdzenia stanu ogumienia. Jeśli diagnosta nic nie znalazł to znaczy, że albo źle szukał albo wina leży po stronie elementu który nie był sprawdzany. Gabaryt faktycznie mogą mieć wpływ na prowadzenie auta ale nie sądzę aby w tym przypadku tak było. Objawy o których piszesz może powodować zła zbieżność lub uszkodzenie zawieszenia. Niektóre auta pomimo idealnego stanu technicznego wykazują tendencję do "dziwnego" zachowania na drodze ale w głównej mierze spowodowane jest to złym stanem nawierzchni. Zdarza się tak, że źle dobrany rozmiar felgi lub opony będzie dawał wrażenie nerwowej reakcji ze strony układu kierowniczego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
84

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top