You are here:Start>Forum>Forum>TOYOTA>Yariska i głośne piszczenia

Forgot password? | Forgot username?

Yariska i głośne piszczenia

Re: Yariska i głośne piszczenia

Mam silnik 1.0 16V 68KM, ja tak pytam o koszty wymiany tego paska, bo już mnie chciał oszukać mechanik  nowyt/sad 
Jak oni widzą samotną kobietę, która nie bardzo się zna na samochodach to węszą łatwy interes. Mi nic mechanik nie powiedział, że jeszcze jest cos do wymiany poza paskiem, nie mówił o żadnym napinaczu i rolkach... Skoro mówisz, że 150zł to nie jest dużo, to chyba będę musiała zapłacić, u mnie niestety z kaską cienko i trochę mi nie na rękę ten wydatek... A możesz mi jeszcze powiedzieć jakie to środki są do psikania na ten pasek i czy jak popsikam sama to będę mogła jeszcze trochę jeździć np. do maja?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Yariska i głośne piszczenia

150 zł to dużo i mało. Jeśli mówimy o samej wymianie to dużo, jeśli o wymianie z paskiem to wygórowana cena ale bez bandytyzmu. Odnośnie specyfiku to można go kupić w większości sklepów motoryzacyjnych. Tutaj chyba nie za bardzo można pisać o nazwach ale wystarczy zapytać w sklepie i oni coś doradza. Moim skromnym zdaniem to nie jest dobra droga. Pisałaś, że mechanik zauważył zużycie. Preparatami można ratować w miarę nowe paski ale tym na których widać już np pęknięcia taki specyfik pomoże jak umarłemu kadzidło. Odnośnie mechaników to nie każdy z nich to złodziej i kombinator. Czasem nawet proste wymiany zabierają dużo czasu i nerwów. Np wymiana świec w samochodzie to przeważenie 10 min roboty ale niech ktoś spróbuje to zrobić w 10 min w samochodzie Fiat CC 700ccm. W przypadku pasków jest tak samo. Jeśli masz wątpliwości co do mechanika to poszukaj innego, jedź do ASO, albo poproś znajomego. Jeśli mechanik wali swoich klientów na kasę to znaczy, że jest słabym mechanikiem i musi kombinować. Dobrzy mechanicy nie muszą mieć wysokich stawek bo nadrabiają obrotami.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top