You are here:Start>Forum>Forum>Pozostałe marki>Kit Car/Repliki

Forgot password? | Forgot username?

Kit Car/Repliki

Kit Car/Repliki

Nie wiem czy to dobry dział ale to jedyny który przyszedł mi na myśl. Chciałem Was zapytać czy ktoś miał do czynienia z replikami/kit carami? Pomysł na zbudowanie sportowego samochodu na bazie jakiegoś grata bardzo mi się spodobał. Obejrzałem Car is born ale to trochę za mało. Jeśli ktoś ma więcej informacji (koszty, czas, wymagania) to proszę o wrzucenie ich tutaj.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kit Car/Repliki

Po obejrzeniu tego programu też złapałem na to fazę. Zacząłem szukać informacji i kontaktów. Dotarłem w końcu do firmy która zajmuje się tym w Polsce. 50tys zł netto bardzo skutecznie ostudziły mój zapał a 1,5 roku pracy, optymizm. Wbrew pozorom jest to droga i czasochłonna zabawa. Żeby coś takiego sobie sprawić musisz pracować ale wtedy nie masz czasu. Jeśli masz czas to nie pracujesz i nie masz kasy- koło się zamyka.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kit Car/Repliki

Że nie jest tanio to ja doskonale wiem ale jakoś mnie to nie przeraża. Pracochłonność to też nie jest wystarczający straszak. Mnie bardziej martwi kwestia jakości wykonania i trwałości takiego wehikułu. Nie oszukujmy się przy produkcji podzespołów nie pracuje sztab inżynierów a produkt końcowy nie jest poddawany testom jakości jak ma to miejsce w przypadku fabryk.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top