You are here:Start>Forum>Forum>FIAT>Uszkodzona skrzynia- problem z dostępnością części.

Forgot password? | Forgot username?

Uszkodzona skrzynia- problem z dostępnością części.

Uszkodzona skrzynia- problem z dostępnością części.

Dziś byłem w sklepie bo chciałem dokupić pokrowce do mojego quasimodo. Przypadkiem usłyszałem dziwną historię. Gość ma Punto II, niestety nie wiem jaki silnik bo nie usłyszałem. W skrzyni padło mu łożysko. Takie łożyska nie są sprzedawane i a ich dobrnie jest niemożliwe (tak twierdził sprzedawca). W ASO mają tylko komplety które kosztują coś ponad 750zł (chyba nie muszę pisać, że na szrocie skrzynia do tego auta będzie kosztowała połowę tej ceny). Trochę mnie się zmartwiłem. Czy rzeczywiście jest taki problem z częściami do skrzyni biegów ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszkodzona skrzynia- problem z dostępnością części.

pierwsze słyszę, żeby łożyska nie były sprzedawane, sprzedawca nie ma pojęcia o czym mówi. Moga być pewne trudności, ponieważ nie wszystkie łożyska samochodowe są znormalizowane, dotyczy to zwłaszcza skrzyń biegów. Największy problem jest z szukaniem takich części na internecie, bo oznaczenia są bardzo mylące. Najlepiej jest wsadzić łożysko w kieszeń i pojechać do hurtowni albo dobrych sklepów. Panowie, co mają trochę pojęcia znajdą czego szukamy po wymiarach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszkodzona skrzynia- problem z dostępnością części.

z tym mierzeniem też bywa rożnie, bo jak w przypadku łożyska trzeba wiedzieć jak i co mierzyć żeby mieć prawidłowy wynik, nie wszyscy to wiedzą i później nic dziwnego że części znaleźć nie potrafią.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszkodzona skrzynia- problem z dostępnością części.

Przez dłuższy czas przysłuchiwałem się rozmowie i wygląda na to, że jednak nie macie racji. Chodzi o to, że według sprzedającego (koleś wydaje się kompetentny) Fiat postawił sobie taką sprzedażową zaporę. Tak jak pisałem ASO sprzedają te łożyska jako komplet. Zastanawia mnie tylko dlaczego. Czy jest to spowodowane tym, że łożyska w skrzyni wymienia się kompletami czy jakimś innym czynnikiem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top