You are here:Start>Forum>Forum>CHEVROLET>Aveo i Trudności w poruszaniu kierownicą

Forgot password? | Forgot username?

Aveo i Trudności w poruszaniu kierownicą

Aveo i Trudności w poruszaniu kierownicą

Od kilku tygodni gnębi mnie pewien mały problem w moim Aveo, rozchodzi sie o to, że rano po odpaleniu auta i próbie wyjazdu z parkingu mam problem z poruszeniem kierownicą. Jest to wyraźny opór podczas próby skrętu i trwa kilka sekund, a później ustaje i wszystko wraca do normy. W ciągu dnia takiego problemu nie ma, tylko po nocy. Płyn w układzie kierowniczym jest i "świeży", bo wymieniany rok temu. Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Aveo i Trudności w poruszaniu kierownicą

Jakieś hałasy ze strony pompy?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Aveo i Trudności w poruszaniu kierownicą

Nic, pompa pracuje bez zarzutu, pytałem o ten problem kumpla co dłubie w autach, ale powiedział, że jak to tylko przez kilka sekund to czasem to się zdarza, jakoś to do mnie nie przemawia, ponieważ wcześniej problemu nie miałem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Aveo i Trudności w poruszaniu kierownicą

A sprawdzałeś jak wygląda ten "świeży płyn" ? Jaki ma kolor? Może zaczyna się cos nie tak z nim dziać i stąd te problemy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Aveo i Trudności w poruszaniu kierownicą

Byłem teraz sprawdzać ten płyn i wygląda normalnie, jest zielony.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Aveo i Trudności w poruszaniu kierownicą

Przy takich kilkusekundowych problemach, to nic mi do głowy nie przychodzi, pewnie masz u siebie samoodpowietrzający się układ wspomagania, więc to nie tu leży problem. Często takie objawy są związane z zawieszeniem, ale skoro kierownica nie możesz ruszyć tylko rano i to przez kilka chwil, to jest to mało prawdopodobne....

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top