You are here:Start>Forum>Forum>FORD>Falujace obroty i mega spalanie ok 20l

Forgot password? | Forgot username?

Falujace obroty i mega spalanie ok 20l

Falujace obroty i mega spalanie ok 20l

Witam na forum wszystkich.
Ma ktos jakiś pomysł co jest przyczyną falujących obrotów i mega spalania w Fordzie Scorpio? Auto z 1998roku 2l benzyna, auto spala ponad 20l już mi ręce opadają. Po podłączeniu do kompa nie pokazuje żadnego błędu. Nie ma problemów z przyśpieszeniem i silnik pracuje poprawnie tylko falujace obroty i gigantyczne spalanie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Falujace obroty i mega spalanie ok 20l

20l nowyt/scared  Radzę sprawdzić przepływomierz bo możne być uszkodzony.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Falujace obroty i mega spalanie ok 20l

Od kiedy tak masz, wczesniej ile palił? Moze być jak kolega powiedział uszkodzony przepływomierz powietrza albo uszkodzona sonda lambda, świece zapłonowe do wymiany. Przy falujących obrotach powinno pokazac błąd na kompie, radze podpiąc jeszcze raz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Falujace obroty i mega spalanie ok 20l

Trzeba sprawdzić  - przepływomierz, sonda, termostat, wydech czy nie jest zapchany, czujnik temp.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Falujace obroty i mega spalanie ok 20l

przeczyść sobie przepustnice i krokowiec

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Falujace obroty i mega spalanie ok 20l

Takie objawy wskazują na "lewe" powietrze w układzie. Miałem podobny przypadek. U mnie winowajcą okazał się brak uszczelnienia a właściwie to mechanik pierdoła który wszystko lepił silikonem zamiast oczyścić, dać uszczelki i dopiero zasmarować silikonem. Mnie też straszyli przepływomierzem itp. Po podłączeniu do kompa również informacji o błędach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top