You are here:Start>Forum>Forum>BMW>Kamera cofania w fabrycznej nawigacji

Forgot password? | Forgot username?

Kamera cofania w fabrycznej nawigacji

Kamera cofania w fabrycznej nawigacji

Mam takie pytanie. Czy da się podpiąć kamerę cofania do oryginalnej, fabrycznej nawigacji ?  Ostatnio kumpel (poprzedni właściciel tego samochodu) pokazywał mi zdjęcia ze zlotu gdzie koleś miał zrobione coś takiego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kamera cofania w fabrycznej nawigacji

Da się, musisz tylko kupić adapter multimedialny aby móc podłączyć kamerę, będzie on zmieniał sygnał analogowy na RBG.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kamera cofania w fabrycznej nawigacji

Szukałem w necie ale ciężko znaleźć coś konkretnego. Możesz podrzucić jakiś link lub zaproponować jakiś konkretny model. Czytałem, że na rynku jest mnóstwo chińszczyzny która przysparza tylko same problemy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kamera cofania w fabrycznej nawigacji

Po co tak kombinujesz, nie lepiej założyć zwykły, uniwersalny czujnik albo zwykłą kamerę. W sumie to pewnie fajnie by wyglądało ale kombinowania  z tym pewnie też jest trochę a efekt niepewny.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kamera cofania w fabrycznej nawigacji

Swojego czasu było tego trochę na allegro ale jak na złość teraz nic nie ma. Tu jednak znalazłem linka do sklepu http://www.sklep.martos.com.pl/adaptery-multimedialne-av-c-2.html
Sam nic takiego nie stosowałem więc trudno mi coś konkretnego ci polecić. Te zabawki nie są niestety tanie, jak na mój gust gra nie warta świeczki. Jak pisze jet lepiej kupić zwykłą kamerkę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kamera cofania w fabrycznej nawigacji

W sumie to chodzi o bajer. Ja jestem stara szkoła i generalnie te wszystkie brzęczyki, światełka i dodatkowe monitory mnie wku... . Fura której zdjęcia wdziałem była tak zbajerowana, że głowa mała. Chciałem choć po części doprowadzić samochód do takiego stanu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kamera cofania w fabrycznej nawigacji

W sumie to chodzi o bajer. Ja jestem stara szkoła i generalnie te wszystkie brzęczyki, światełka i dodatkowe monitory mnie wku... . Fura której zdjęcia wdziałem była tak zbajerowana, że głowa mała. Chciałem choć po części doprowadzić samochód do takiego stanu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top