You are here:Start>Forum>Forum>SUBARU>Klejenie klosza

Forgot password? | Forgot username?

Klejenie klosza

Klejenie klosza

Na parkingu pod robota ktoś rozbił mi światło. Zamówiłem już nowe ale będzie ono dopiero pod koniec tygodnia, do tej pory chciałem skleić klosz i jeździć. Zastanawiam się tylko czy Kropelka lub coś podobnego zwiąże mi taki plastik. Jeśli ktoś kleił to będę wdzięczny za wskazówki.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Klejenie klosza

Kropelka nie zwiąże, jak kiedyś kleiłem klejem do szyb Boll, który twardnieje bardzo szybko przy udziale wilgoci w powietrzu. Niektórzy stosują silikon do szkła i też bez problemu łapie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Klejenie klosza

Jak zmieniasz klosz i tak to nie ma co wydawac kase na boll bo ok, jest dobry ale swoje kosztuje. Kup jakis najtańszy silikon do szkła i też będzie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Klejenie klosza

Wymienić muszę bo przy ewentualnej kontroli nawet klejony klosz to gwarant zabrania dowodu. Użyłem dziś kleju do szyb (dostałem od znajomego). Teraz nie wiem jak to wygląda ale dwie godziny temu klej jeszcze nie wysechł. Przy pierwszej próbie całość się pięknie rozlazła mi musiałem myć. Druga próba daje nadzieje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
3

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top