You are here:Start>Forum>View the posts of Cezar

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Cezar
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-05-2013 19:20:14
Category: Forum
Forum: VW

Wygląda mi to na jakąś masakrę, może i instalacje masz pozmienianą? A płyn kiedy wymieniałeś? Może układ zapowietrzony?

Aug-04-2013 17:36:16
Category: Forum
Forum: VW

A co dokładnie miałeś wymieniane? Może nastąpiło uszkodzenie przewodów i masz wyciek, sprawdzałeś poziom płynu? Pompa działa  jak należy? Może do wymiany?

Jul-05-2013 20:40:34
Category: Forum
Forum: AUDI

Pierwsze słyszę że są takie problemy, według mnie coś musiało być kombinowane wczesniej.

Jul-01-2013 19:09:18
Category: Forum
Forum: MINI

Jest mnóstwo aut o oryginalnym wygladzie i sa one wciąż popularne a jeśli chodzi o tak znany i kultowy samochód jak mini to nie sądzę że kiedykolwiek straci on na atrakcyjności.

Mar-06-2013 19:00:35
Category: Forum
Forum: Ogólne

nowyt/thinking  nieźle kombinujecie chłopaki, aż mi oczy wychodzą z orbit  nowyt/laughing

Mar-06-2013 18:58:55
Category: Forum
Forum: FORD

Stare auto, pewnie warte ze dwa koła, nie wiem czy jest jakikolwiek sens brać się za naprawę, może lepiej kupić nowe auto?

Mar-06-2013 18:52:17
Category: Forum
Forum: SEAT

Radze sprawdzic czy faktycznie pęknięta, a jak tak i peknięcie nie duże to najlepiej będzie spawać. Jak cię stac to kupuj nową, ale najtańszą i rozsądną opcja jest właśnie spawanie.

Jan-27-2013 16:53:27
Category: Forum
Forum: SUBARU

Instrukcji nie mam  ale generalnie zasady są następujące:
-służy tylko  do skrócenia przełożeń
-możesz używać podczas jazdy ale tylko ze sprzęgłem
-możesz normalnie na nim jeździć, skręcać i wykonywać normalne manewry
-generalnie zasada używania jak podczas zmiany biegów -  nie wrzucaj reduktora jeśli prędkość obrotowa silnika  jest większa niż dozwolona, czyli tak jak przy wrzucaniu biegów.
-nie ma ograniczeń prędkości jazdy
Jak szukasz profesjonalnej instrukcji, to chyba musisz śmignąć do ASO

Jan-18-2013 18:10:47
Category: Forum
Forum: KIA

Kia staje się coraz bardziej popularna i ma sie czym pochwalić. Przede wszystkim 7 lat gwarancji przemawia do wielu osób. Mi Sorento bardzo sie podoba i z tego co czytałam to dobra i mało awaryjne auto, które spokojnie pomieści 5 osób i bagaże. Jedyna wad to duże spalanie, ale to wada wszystkich modeli KIA. Myślę, że będziesz z tego auta bardzo zadowolony. Myslę, że ta marka nie odstaje od innych, a za mniejsze pieniądze oferuje znacznie więcej, przede wszystkim najdłuższą na rynku gwarancję.

Sep-07-2012 18:17:42
Category: Forum
Forum: SUZUKI

Wiajcie! Zastanawiam się nad zakupem Suzuki GV 2007 1,9DDiS, głównie dlatego iż często jeździmy w góry. Mamy rodzinę w Austrii, którą często dowiedzamy. W lecie to nie jest większy problem, ponieważ zwykła osobówka daje radę na gorzystym terenie. Problem jest jednak w zimie. Wiem, że GV świetnie się tu sprawdzi, ale ja bardziej martwię się o jazdę po autostradzie. Jak wygląda kilku godzinna jazda GV po takiej drodze? Jakie spalanie, poziom hałasu, prędkość?
Z góry dziękuję za pomoc

  • Index
  • » Users
  • » Cezar
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top