You are here:Start>Forum>View the posts of Damian80

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Damian80
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-29-2013 19:10:23
Category: Forum
Forum: SKODA

Nigdy nie miałem takich opon więc ciężko cos więcej powiedzieć. Sa to jedne z najstarszych opon chiński produkowane chyba od lat 60. Jak z jakością to nie wiem ale powiem ci że kiedyś miałem opony z Tajwanu Nankang i powiem ci że byłem pod wielkim wrażeniem  jakości. Za śmieszną kasę dostałem super ogumienie, bez problemu na mokrej/suchej nawierzchni, zużycie też na dobrym poziomie. Jak masz okazję to popytaj o opony z Tajwanu.

Jul-29-2013 18:50:36
Category: Forum
Forum: VW

Pomijając ewentualne ceny napraw to czy taki napęd ma sens? Z tego co wiem to tylny napęd dołączany jest gdy przedni traci przyczepność, więc na zakrętach przyczepność przy takim pseudo napędzie na  cztery koła wcale nie jest lepsza. W sytuacjach skrajnych to owszem jest różnica ale normalnie to nie ma żadnej. Jak często traci się przyczepność na tyle żeby nie móc wyjść z opresji przy samym napędzie przednim?Lepiej zainwestować w dobre opony i tyle.

Feb-03-2013 13:08:31
Topic: Terrano
Category: Forum
Forum: NISSAN

Tak, to bardzo możliwe, bo właśnie ta wersja 2.7TD 125KM należny do najbardziej ekonomicznych, a dodatkowo mało awaryjnych.  W trasie może palić  9/10l, a w mieście ok 11/12. Generalnie bardzo dobry wynik jak na takiego kolosa.

takie gadanie, jeden sprzedaje ubezpieczenia, inny nieruchomości, a jeszcze inny samochody. I co wszyscy oszukują, bo są handlarzami? Każdemu zdarzy się trafić na nieuczciwego sprzedawce, ale nie jest to żadna reguła. Nie każdy Polak to złodziej i pijak i nie każdy handlarz aut, to oszust.

Sep-12-2012 16:19:44
Category: Forum
Forum: AUDI

Jak nie chcesz robić prawdziwej wiochy to zostaw seryjny wydech. Sportowego dźwięku z 4 cylindr. silnika nie zrobisz lepiej niż zrobiła to fabryka.
Więcej zepsujesz niż zyskasz. Mało takich wiejskich "ryków" słychać na ulicy?!

Sep-07-2012 17:30:47
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Witam, zgadzam się z kolegą Bolkiem12. Nie ma technicznej możliwości, aby auto zjadało dwa paliwa jednocześnie. W momencie uruchomienia instalacji gazowej zostaje automatycznie odcięty dopływ paliwa. Emulator powoduje resetowanie wskazań poziomu paliwa co kilkanaście kilometrów i powrót wskazówki do prawidłowego poziomu. Oczywiście nie zmienia to faktu, że każdy samochód z sekwencyjnym wtryskiem gazu odpala na paliwie, więc i tak będziesz musiał tankować od czasu do czasu.

Sep-07-2012 17:27:48
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Emulator kupisz w sklepie motoryzacyjnym lub na allegro. Dużo osób chwali sobie FLE-P Tank Fopper, ale ja nie miałem styczności i nie mogę polecić. Najlepiej jak zapytasz w dobrym sklepie. To proste urządzenie, więc nie przesadzaj z kasą. Podłączyć możesz samemu, przy BSI. Nie jest to bardzo skomplikowana czynność, ale dość precyzyjna. Popatrz tutaj, to zrozumiesz co mam na myśli:

http://www.ac.com.pl/public/pubonline/cms/files/Programy-i-instrukcje-obslugi/pl/Pozostałe instrukcje dokumenty do pobrania/FLE_P-PL.pdf

  • Index
  • » Users
  • » Damian80
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
15

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top