You are here:Start>Forum>View the posts of Mariusz100

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Mariusz100
  • » Profile

Posts

Posts

Sep-06-2013 18:26:54
Category: Forum
Forum: RENAULT

Auto nie ma szyb?  nowyt/thinking  Przeciez nawet w Hiszpanii czy Portugalii pada deszcz, a w zimie może czasem sypnąć śniegiem. Wyglada na to że Francuzi zrobili auto tylko na lato  nowyt/confused

May-11-2013 13:49:59
Category: Forum
Forum: FIAT

Kombinuje ten co go nie stać na nowe części, jakby Polacy mieli więcej forsy to by nikt nie bawił sie w druciarstwo i klejenie tylko kupił nowy tłumik i po sprawie a tak to trzeba sobie jakoś radzić. Jak byłem w Holandii to znajomy chciał wyrzucić wiertarkę Boscha bo coś mu sie tam popsuło, ja powiedziałem, że mozna naprawic, a on żebym sobie wziął bo naprawa tez kosztuje, a  on kupi sobie drugą . Wziąłem naprawiłem i mam do dziś nowyt/smile

Apr-25-2013 14:41:10
Category: Forum
Forum: VOLVO

Radziłbym jak kolega Muniek napisał sprawdzić pompę bo ja miałem dokładnie to samo, że przy skręcaniu słychac było tarcie, dopiero jak oddałem pompę wspomagania do regeneracji to dźwięk ustał. Wcześniej też sprawdzałem zawieszenie i nic nie znalazłem.

Dec-15-2012 16:48:35
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja posiadam teraz jakieś chińskie i powiem Ci, że jak na razie zle nie są, zobaczymy co będzie dalej.

Dec-15-2012 16:48:13
Category: Forum
Forum: Ogólne

No w sumie co racja to racja, bo w Polsce to kpina z wysokością mandatów.. Wystarczy jechać do Czech, tam to już prawdziwy hard core!

Dec-15-2012 13:36:02
Category: Forum
Forum: KIA

no to mnie zamotaliście i już sam zwątpiłem... wydawało mi się że to autko super sprawdzi się w mieście  bo małe, niezawodne a do tego ma gaz 
ale teraz to już zgłupiałem no ba jak ma palić jak smok to ja dziękuję. Sam już nie wiem komu wierzyć bo każdy tylko swoje chwali i jedni zachwalają a inni krytykują ....

Dec-15-2012 12:24:58
Category: Forum
Forum: KIA

dzięki za odpowiedz ale z tym spalaniem to mnie zszokowałeś bo facet mi mówił że pali ok 6 litrów benzyny w mieście co mi bardzo odpowiada, auto ma załozony gaz więc ty mogę się ratować ale po twojej odpowiedzi jestem trochę zmartwiony i zdziwiony bo czytałem że te auta mało palą...

Dec-14-2012 17:25:14
Category: Forum
Forum: KIA

Witam wszystkich! Planuje zakup małego, miejskiego autka i przejrzałem już tyle ofert, że mam zupełny mętlik w głowie. Sprawa stanęła na tym, że najlepszym rozwiązaniem będzie Kia Picanto 1.0 benzyna + gaz 60KM  z 2007 roku. Cena to 16 tyś. Autko w bardzo dobrym stanie, serwisowane w ASO, jeden właściciel.  Autko ma bogate wyposażenie - ABS, autoalarm, elektryczne lusterka i szyby,  klima, 4xpoduszka powietrzna, kontrola trakcji, halogeny, centralny zamek i wspomaganie kierownicy. Ogólnie auto bardzo zadbane i czyste. Facet który sprzedaje ten samochód zapewniał że mało pali i jest bezawaryjne ale chciałbym jeszcze zapytać jak wygląda sprawa z tą niezawodnością  i ceną części ? Czy uważacie że za takie wyposażenie i ten model warto zapłacić 16tyś czy powinienem się licytować i do ilu?
Dzięki za pomoc

  • Index
  • » Users
  • » Mariusz100
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top