You are here:Start>Forum>View the posts of Chaniecki

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Chaniecki
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-22-2014 21:23:57
Category: Forum
Forum: Ogólne

W Polsce zwyczajnie panuje przyzwolenie na picie. To dotyczy nie tylko kierowców. Generalnie, jak nie pijesz to jesteś jakiś popier***ny. Pijesz, to jesteś swój gość. Ostatnio na wylotówce ze stolicy policja stała z alkomatem i testowała wybranych kierowców. Zanim tam dojechałem zostałem z 10 razy ostrzeżony przez innych kierowców. Dopóki ludzie nie zrozumieją, że pijak za kierownicą to potencjalny morderca, to nic się w tym murzyńskim kraju nie zmieni.  EDUKACJA EDUKACJA EDUKACJA

May-03-2014 20:22:50
Category: Forum
Forum: KIA

Ja mam już wyminę skrzyni za sobą. Z objawów było tak, ze słychać było wyraźny hałas spod maski - świsty, jakby ocieranie jakiś części o siebie. Hałas był głośny ale ustawał po wciśnięciu sprzęgła. Do tego drgania drążka biegów i trudności we wrzucaniu biegów. Okazało się że wszystkie łożyska do wymiany więc zdecydowałem sie na zakup nowej skrzyni. Dużo wcześniej jeszcze zanim wystąpiły wyżej wymienione objawy zauważyłem, że silnik zaczął głośniej pracować.  To był początek końca skrzyni.
Tak jak pisał kolega wyżej, po spuszczeniu oleju można powiedzieć czy ze skrzynią jest ok czy nie. Olej najczęściej jest brudny i zawiera opiłki metalu lub inny syf.

Mar-15-2014 14:11:23
Category: Forum
Forum: Ogólne

Tylko nie Ferroz!! U nas w warsztacie jak ktos chce wydech Ferroz odradzamy jak mozemy. Bo potem ten sam klient bedzie zmuszony kupic inny wydech a nie bubel firmy Ferroz i straci pieniadze podwojnie. Bierz Polmostrow a bedziesz zadowolny.

Oct-06-2013 19:46:10
Category: Forum
Forum: DODGE

gaz jest do kuchenek a  nie samochodów

Sep-04-2013 14:26:54
Category: Forum
Forum: OPEL

Najlepiej byłoby właśnie rozebrać ale jak kolega nie ma wprawy to faktycznie może tylko zepsuć.

Sep-04-2013 14:25:30
Category: Forum
Forum: KIA

Napewno ale jak filozofia firmy jest taka, że trzeba klienta traktować jak złoto to każdy kto pracuje w firmie wie że tak trzeba postepowac.  Kontrole sa w każdej firmie i jak ktos sobie w kulki leci, jest jak cham to go szybko wyłapią i mu podziękują. Praktycznie każda firma w Polsce ma na celu upchnąć jak najwięcej towaru i nie tracić czasu na reklamacje, liczy się kasa i słupki sprzedaży.

Sep-03-2013 16:59:28
Category: Forum
Forum: KIA

Obsługa klienta w Polsce pozostawia dużo do życzenia. Pamiętam jak kiedyś byłem u znajomych w Niemczech co akurat urządzali sobie kuchnie i kupowali mnóstwo sprzętu. Po kilku dniach okazało się że mikrofalówka i elektryczny czajnik przestały działać. Kumpel wsadził do auta i pojechał do sklepu. Tam kobieta normalnie towar zabrała, przeprosiła i zapytała czy chce zwrot kasy czy nowy towar. U nas jak kiedyś pękły mi buty to musiałem całe protokoły pisać i sie wykłócać żeby je przyjęli z powrotem.   U nas klienta sie traktuje jak zło konieczne i nie mysli się o tym, że jak obsługa gówniana to kliet juz nie wróci na ponowne zakupy.

Sep-03-2013 16:43:21
Category: Forum
Forum: OPEL

Może być tak że wysoka temperatura ma jakiś wpływ na plastiki obudowy włącznika i dlatego ci trudniej otwierać. U mnie kiedyś w upały włączał się klakson sam z siebie, nie wiedziałem co jest grane a sie okazało że jak auto stało na słońcu to deformował sie plastik na kierownicy i przyciskał na klakson. Masz dwa wyjścia tzn albo zostawić bo teraz robi się chłodniej a i rzadziej będziesz otwierał okna, możesz też rozebrać drzwi i dobrać się do włącznika, przeczyścić styki itp ale to dużo zabawy jest. Osobiście uważam, że jak działa jako tako to zostaw i zobaczysz czy padnie kompletnie czy cos się poprawi.

Aug-28-2013 18:59:37
Category: Forum
Forum: CITROEN

sorry, chodziło mi ze nie znajdziesz go tak łatwo u nas, a z tą linka to nie masz wyjścia tylko zlecic dorobienie, zapytaj o gwarancję bo to najważniejsze.

Aug-28-2013 18:05:50
Category: Forum
Forum: CITROEN

Zrób jak kolega kszeszol napisał bo wątpię że znajdziesz cokolwiek na szrocie, ten model jest dość stary więc raczej nie pozostaje ci nic innego jak dorobienie, swoją drogą to dziwne że ASO olało sprawę.

  • Index
  • » Users
  • » Chaniecki
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top