You are here:Start>Forum>View the posts of Darek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Darek
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-19-2013 22:31:43
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Może lepiej poszukaj jakis używanych foteli bo za dobrej jakości tapicerkę zapłacisz sporo a za mniejsza kase kupisz dwa fotele które zawsze możesz zakryć pokrowcami.

Jun-19-2013 22:27:24
Category: Forum
Forum: RENAULT

Po takich zdjęciach to nic nie mozna stwierdzić, najlepiej jak pojedziesz na miejsce i tam sprawdzisz czy pasują. Clio to małe auto więc kupowanie w ciemno jest bardzo ryzykowne.

Jun-19-2013 22:21:20
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Kangoo wcale nie bylo awaryjnym autem i wbrew temu co ludzie mówią dostało bardzo dobre oceny w testach niezawodności. Osobiście wolałbym kupić Kangoo niż Merca przede wszystkim ze względu na wysokie ceny napraw i części.

May-15-2013 16:01:36
Category: Forum
Forum: FIAT

To nic nie da, wiem bo brat miał taki gaźnik i zęby na nim połamał i ani rusz nie dało się tego rozgryźć, największy problem będzie zimą bo w ogóle nie będzie chciał odpalić, niektórzy wymieniają na polskiego Fosa.

May-14-2013 17:56:03
Category: Forum
Forum: FIAT

Zgadza się, woda dostaje się przez odmę, można odciąć wężyk tak aby woda wyciekała na zewnątrz a samą odmę zalepić. Powinno pomóc, tyle że przed przeglądem wszystko trzeba poskładać do kupy bo taki patent nie przejdzie.

Apr-27-2013 16:51:56
Category: Forum
Forum: OPEL

Dodam jeszcze że sam o tym kole zacząłem myśleć, bo niestety z tego co wiem w tym modelu to dość częste wymiany. Nie wiem tylko czy byłby takie objawy, bo z tego co czytałem zazwyczaj jest szarpanie silnika i całej budy, stuki, biegi wchodzą nieprecyzyjnie, a u mnie tylko drżenie przy powolnym ruszaniu....

Apr-27-2013 16:41:10
Category: Forum
Forum: OPEL

Vectra kombi z 2005 roku 1.9 diesel

Apr-25-2013 17:32:58
Category: Forum
Forum: OPEL

cholera, tez tak czułem ale miałem naiwną nadzieję, że to coś innego, mam nadzieję, że jeszcze uda mi się trochę pojeździć zanim padnie zupełnie bo z kasą krucho, a na wymianę to teraz z 1000zł trzeba szykować...

Apr-24-2013 16:18:27
Category: Forum
Forum: OPEL

Witam, od kilku dni zauwazyłem, że w mojej Vectrze sprzęgło nie działa jak powinno. Przy powolnym ruszaniu kiedy popuszczam lekko sprzęgło auto zaczyna jakby drżeć. Biegi wchodzą dobrze, tylko czasem zdarza się że jedynkę muszę poprawiać. Przy szybkim ruszaniu i gwałtownym puszczaniem sprzęgła autem nie trzęsie. Czy myślicie, że to oznaka padającego sprzęgła? Auto ma już trochę na liczniku 190tyś, czy pora na nowe sprzęgło?

Dec-29-2012 11:55:14
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Witaj, a próbowałeś wcisnąć gaz? Może szczotki się kończą i zimą trudno odpalić ale jak dodasz gazu to powinien zaskoczyć.

  • Index
  • » Users
  • » Darek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
16

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top