You are here:Start>Forum>Forum>RENAULT>Fotele kubełkowe do Clio

Forgot password? | Forgot username?

Fotele kubełkowe do Clio

Fotele kubełkowe do Clio

Witam  nowyt/goodbye Panowie czy może ktoś mi poradzic jakie najlepiej jest kupic fotele kubełkowe do Clio? Jestem w trakcie przeróbek i mam zamiar umiescić z przodu dwa fotele kubelkowe a z tyłu wogole z nich zrezygnować. Teraz pytanie jakie wybrać?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Kilka lat temu kolega kupił Audi z kubełkami MOMO. Te fotele mogę polecić z czystym sumieniem ale przeważą one chyba wartość auta. Te fotele kubełkowe z Allegro to jest porażka. Kiedyś się interesowałem tematem. Z moich poszukiwań wynikało, że za komplet przyzwoitych foteli trzeba dać grubo ponad 1,5 tys zł.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Z foteli polecam ci Turismo albo GTR co są sporo tańsze. Uniwersalne będą pasowac do każdego auta w tym do Clio. Musisz tylko przemysleć sprawę bo jak nie masz w w aucie klimy to jazda w lecie będzie mordęgą.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Bardzo dobra firmą jest  Sabelt  ale też sobie liczą. W ich ofercie znajdziesz  Challenge, GT, Taurus czy Titan, Sparco w róznych wymiarach. Bardzo dobre jakościowo ale też drogie ok 1500 za fotel.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Tak z ciekawości zapytam, to jest jakieś super mocne Clio czy po porostu zwykłe Clio przerabiasz na pseudo sportową furę ? Odpowiedź na to pytanie zdecydowanie pomoże przy składaniu propozycji.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Sabelt to trocgę za wysoka półka, fotele są świetnej jakości ale cena robi swoje więc jak nie masz zamiaru startować w rajdach to sobie odpuść i poszukaj coś u tańszych konkurentów. Radziłbym sprawdzic taki fotel przed zakupem bo większość z nich bywa wąska i niewygodna zwłaszcza dla większych ludzi.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

nowyt/big-grin  zwykłe clio ale chciałem nadać trochę charakteru, fotele w sumie mam i tak do wymiany bo są popalone fajkami a do tego strasznie niewygodne a nie chcę kupować podobnych bo za troszkę większą kasę mogę mieć sportowe. Znaazałem w sumie w ogłoszeniu koles sprzedaje ale firma nie znana a do tego nie wiadomo do jakich aut pasują. Jak to mozna sprawdzić?
http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/400/mini_sss.jpg

Attachments:
Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Po takich zdjęciach to nic nie mozna stwierdzić, najlepiej jak pojedziesz na miejsce i tam sprawdzisz czy pasują. Clio to małe auto więc kupowanie w ciemno jest bardzo ryzykowne.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Te fotele to dla mnie taka tania podróbka bo jak nie ma ani firmy ani właściciel nie wie kto jest producentem to pewnie chiny. Nabawisz sie tylko problemów z kręgosłupem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Może mi się wydaje ale na zdjęciu te fotele wyglądają na złachane. Może to kwestia światła albo ustawień aparatu. Ja bym ich w ciemno nie kupował.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top