You are here:Start>Forum>Forum>RENAULT>Fotele kubełkowe do Clio

Forgot password? | Forgot username?

Fotele kubełkowe do Clio

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Nie da się sprawdzić jaka to firma, wystarczy że przestali produkować kilka lat temu i będziesz miał problem bo w ciemno nigdy nie znajdziesz producenta.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

W ogłoszeniu pisze że fotele w bardzo dobrym stanie więc może tylko na zdjęciu tak. Kształt by mi odpowiadał więc nie wiem czy zaryzykować...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

A co miał gość napisać ?! Że zjedzony przez szczury a na lewy fotel nas..ał jego pies. To normalne, że ktoś pisze, że w bardzo dobrym stanie. Ja bez dokładnego ich obejrzenia raczej bym ich nie kupił . Jeśli doliczyć do tego, że to fotele no name to jest kupowanie kota worku.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Trochę dziwne to zdjęcia jak na fotele w bardzo dobrym stanie bo koleś fotografuje je na jakimś składowisku a do tego tapicerka jest cała w jakis syfach. Jak masz blisko to podjedz i sprawdz co w trawie piszczy może koleś tylko syfiasz a towar ok.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Dokładnie o to mi chodziło. Ja nie chciałem tego pisać bo bałem się, że znowu ktoś na mnie naskoczy ale jak widać nie tyko ja to zauważyłem. Generalnie kupowanie przez neta używanych rzeczy to loteria. Ja kilka razy się już przejechałem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Fotele kubełkowe do Clio

Dlaczego tak bardzo ciśniesz na fotele kubełkowe. Może inaczej zapytam, napisz co rozumiesz pod pojęciem fotele kubełkowe ? Czy maja to być takie jak w samochodach rajdowych czy po prostu fotele z lepszym trzymaniem bocznym. Te ze zdjęcia nijak nie pasują mi na fotele kubełkowe.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top