You are here:Start>Forum>View the posts of Mirek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Mirek
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-20-2014 18:26:58
Category: Forum
Forum: Ogólne

Najbardziej mnie denerwuje że nasi wielcy i wykształceni politycy myślą, że wszystkie rozumy pozjadali. Dlaczego nie czerpią wzorców z zagranicy? Przecież to nie takie trudne sprawdzić jak buduje się autostrady na zachodzi i jaki system opłat się najbardziej sprawdza. Ale nie, u nas jak zwykle sprawdza się powiedzenie - mądry Polak po szkodzie. Szkoda gadać z tym prymitywnym i ograniczonym rządem.

Aug-04-2014 14:17:01
Category: Forum
Forum: Ogólne

publiczne pieniądze wydaje się najłatwiej bo nie ma odpowiedzialności. Mozna nakraść i dać komus w łapę, inwestycje tez są nieprzemyślane ale kto sie tym przejmuje?

Jul-30-2014 13:52:35
Category: Forum
Forum: Ogólne

bo Polska jest rządzona przez ograniczonych intelektualnie ludzi, jak słucham co ten rząd wyprawia, a to wszystko niby dla naszego dobra to mnie krew zalewa. Mieliśmy być zielona wyspą i co? Autostrady też budowali na "ochrzań sie" żeby pokazac że cos się zrobiło, a Tusk ciągle powtarza, że Polska jest najwiekszym placem budowy bo nigdzie w Europie nie buduje sie tylu dróg. No tak, nie buduje, bo wszyscy już autostrady mają!!!! Tylko my jak zwykle od zera zaczynamy, 100lat za murzynami i jaki tu powód do dumy?!

Sep-12-2013 20:45:28
Category: Forum
Forum: FIAT

Musisz sprawdzić jaki jest symbol silnika w Alfie i na tej podstawie szukać wśród innych modeli. Mogą być jedynie problemy z mocowaniem ale z tego co wiem wprawiony mechanik i z tym sobie poradzi.

Sep-12-2013 20:39:01
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Przede wszystkim po co chcesz zmienić kolor? Jak jest ku temu dobry powód, jak to że obecne żarówki słabo świecą albo zegary sa mało czytelne to jak najbardziej można ale jak chcesz to robić dla estetyki bo obecny kolor ci się nie podoba to zastanów się dwa razy. Jak farbę zdejmą z zegarów to później nie będzie przeproś. Najważniejsze żeby dobrać odpowiednią kolorystykę no i moc żarówek.

Aug-28-2013 21:41:40
Category: Forum

jak dla mnie super, a pojedynczy fotel to zdecydowany plus, jak zaczniesz szaleć na drodze to w razie czego nie będziesz miał pasażerów na sumieniu nowyt/smile albo żona nie będzie ci skrzeczeć  - zwolnij!

Aug-18-2013 20:20:38
Category: Forum
Forum: OPEL

Sprawdź wszystkie styki, przeczyść je, sprawdź bezpieczniki. Wygląd jakby cos nie stykało.

Aug-10-2013 22:20:49
Category: Forum
Forum: CITROEN

Auto wyglada na odpicowane, opis też zachęcający ale czy prawdziwy? Jak faktycznie jest tak jak piszą to niezły okaz ale to trzeba sprawdzić juz osobiście i koniecznie u dobrego diagnostyka.

Aug-10-2013 22:17:12
Category: Forum
Forum: KIA

A to ciekawe, całe życie mi mówili że automat to tylko do duży silników a tu taka niespodzianka. A dlaczego akurat automat?

Aug-10-2013 21:29:29
Category: Forum
Forum: KIA

Kolego Krisnov a jaki masz silnik i jak u Ciebie wygląda spalanie?

  • Index
  • » Users
  • » Mirek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top