You are here:Start>Forum>View the posts of Mirek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Mirek
  • » Profile

Posts

Posts

May-31-2013 20:58:30
Category: Forum
Forum: Ogólne

dobry artykuł ale ile to ma wspólnego z prawda? Sam u wulkanizatora widziałem jak przechowują opony i nie jest to bynajmniej ten właściwy sposób, myśle że wszytko zalezy od czasu bo jak niewłasciwie przechowujesz opony kilka tygodni to nic im sie nie stanie. U wulkanizatora na moim osiedlu opony upchane są praktycznie w każda mozliwą dziurę ale warsztat znany jest w całym miescie z dobrych cen i rzetelności i każdy do niego jeździ. Reklamacji nie było.

Apr-19-2013 21:07:13
Category: Forum
Forum: RENAULT

Serwisowanie auta w ASO jest drogie i każdy o tym wie, dlatego te 2,5tys mnie nie dziwi. Mechanik powiedział 1,500 i to juz duzo lepiej. Jak sobie policzysz to wcale cena taka wysoka nie jest, sam rozrząd ponad 600zł, a co z resztą? Jak dla mnie wcale nie tak drogo, trochę zabawy przy tym jest więc czas + robocizna to się spokojnie może tyle nazbierać.

Apr-19-2013 20:13:15
Category: Forum
Forum: DAIHATSU

Z tego co się orientuję to przepisy zabraniają jazdy z kulą bez holowania pojazdu, zaraz po holowaniu należny kule zdjąć. Oczywiście nikt tego w Polsce nie przestrzega, ale w Niemczech, Holandii czy Norwegii to za jazdę z kulą można ładnie zabulić. Co do haków składanych to są one całkowicie legalne i policja nie ma prawa za nie karać.  Nie wiem więc o co poszło, może policja liczyła na łapówkę, choć to się coraz rzadziej zdarza.

Apr-02-2013 16:44:33
Category: Forum
Forum: RENAULT

nie polecam żadnych tam silikonów czy klei bo później zostaje tylko syf który trudno oczyścić. Radzę dokładnie sprawdzić odmę w celu ewentualnych uszkodzeń, tak jak ci kolega napisał, a później wszystko dokładnie oczyścić i kupić dobrą opaskę i będzie szczelna. Niektórzy zakładają oring a na to metalowa opaskę dla lepszego dociśnięcia.

Feb-23-2013 19:21:37
Category: Forum

Jak do tej pory auta takie jak Prius hitem nie są i ich sprzedaż raczej rozczarowuje... Z autami na powietrze tez tak będzie i potrzeba wielu lat zanim wszystko zostanie całkowicie dograne i ludzie zaczną kupować te samochody jak normalne benzyniaki czy diesle. Wbrew pozorom hybrydy wcale nie są aż tak oszczędne i bezproblemowe jak zapewniano.

Feb-18-2013 18:30:13
Category: Forum
Forum: Ogólne

Od kilku lat mam zestaw Pioneer AVH-X1500DVD. Zapłaciłem za niego ok 1000zł ale jak by kosztował 1500 to tez bym zapłacił. Super sprzęt, chodzi bez zarzutów, dźwięk świetny. Ci co ze mną jeździli byli pod silnym wrażeniem możliwości tego maleństwa. Polecam ci ten sprzęt, bo warto, a z tego co wiem, to znajdziesz w rozsądnej cenie, tak zeby jeszcze na piwko zostało nowyt/smile

Feb-18-2013 18:20:05
Category: Forum
Forum: Ogólne

zdecydowanie nie polecam za taką kasę aut z tzn górnej półki. Najrozsądniejszym wyborem będzie Ford, Fiat czy auta japońskie. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Jak kupujesz auto z myślą, żeby jeździć kilka lat i przy tym nie zbankrutować, to wybij sobie z głowy kilkunastoletnie samochody z dużym przebiegiem. Trzymaj się zasady -  jak najmłodsze auto + najniższy przebieg.

Feb-15-2013 18:53:15
Category: Forum
Forum: RENAULT

takich preparatów jest od groma więc na pewno coś znajdziesz, myjka ciśnieniowa może doprowadzić do uszkodzenia delikatnych elementów, a przede wszystkim woda pod takim dużym ciśnieniem dostaje się dosłownie w każdy zakamarek i może być problem z odpaleniem. Jak masz jakieś uporczywe zabrudzenia to użyj szczotki, a nie lej wodą z bliskiej odległości. Zanim zaczniesz mycie to upewnij się że silnik wystygł, a jak skończysz, to tez poczekaj aż trochę przeschnie przed odpaleniem.

Feb-15-2013 18:36:34
Category: Forum
Forum: RENAULT

no te 150zł to trochę przesada, płyn kupisz za 40zł i tyle, odradzam mycie silnika woda pod dużym ciśnieniem, bo wtedy wilgoć dostaje się dosłownie wszędzie i może być problem z zapaleniem.

Feb-12-2013 18:35:19
Category: Forum
Forum: JEEP

gaz obowiązkowo, bo z torbami pójdziesz

  • Index
  • » Users
  • » Mirek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
3

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top