You are here:Start>Forum>View the posts of Mirek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Mirek
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-30-2013 17:52:14
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Bez demontażu trudno będzie ci dobrze wyczyścić dlatego nie ma co kombinować tylko trzeba rozmontować.

Jun-30-2013 17:44:29
Category: Forum
Forum: FIAT

Z tego co czytałem trzeba tam wlewać zimnej wody albo jakiś zamrożony wkład żeby schłodzić powietrze, to jakaś kpina i jak na mój gust taki wynalazek w życiu nie schłodzi ci powietrza.

Jun-25-2013 17:01:18
Category: Forum

wydaje mi się że troche przesadzasz bo Ameryce daleko do perfekcji i tak samo jak u nas znajdziesz tam pełno firm które partaczą i gównianie naprawiają auta.  Do tego dochodzą oszustwa bo przeciętny Amerykanin o motoryzacji nie ma zielonego pojęcia i taki cwany mechanik moze mu każdą ściemę wcisnąć.

Jun-25-2013 16:51:35
Topic: A4 B6 ?
Category: Forum
Forum: AUDI

koledzy ale o co tu się sprzeczać? Aut doskonałych nie ma a jazda po naszych drogach potrafi wykończyć nawet najlepsze zawieszenie. Nie jest to jednak rzecz którą naprawić się nie da więc jak dla mnie nie jest to wada która dyskwalifikuje ten model. Znam historie kiedy to ludzie wyjeżdżali z salonu nowiutkimi autami i w drodze do domu  pojawiały się pierwsze usterki. Tu nie ma reguły i naważniejsze to dobrze sprawdzić auto przed zakupem.

Jun-21-2013 21:46:34
Category: Forum
Forum: RENAULT

Trochę dziwne to zdjęcia jak na fotele w bardzo dobrym stanie bo koleś fotografuje je na jakimś składowisku a do tego tapicerka jest cała w jakis syfach. Jak masz blisko to podjedz i sprawdz co w trawie piszczy może koleś tylko syfiasz a towar ok.

Jun-21-2013 21:43:13
Category: Forum

ee no bez przesady przecież Isuzu to znana marka i w Polsce jeszcze mało popularna to zyskuje z każdym rokiem. W Niemczech, Francji a zwłascza Anglii jeździ pełno tych aut. Auta w przystępnej cenie to i części choć oryginalne tez są do przełknięcia.

Jun-17-2013 6:08:49
Category: Forum
Forum: MAZDA

Uważaj na rdze i słaby silnik 1.1 55KM, najlepiej sprawdzi sie 1.3 o większej mocy a do tego mniej spali. Fajne auto a z tego co wiem to nawet kabrio produkują.

Jun-17-2013 6:01:58
Category: Forum
Forum: VW

Kazdy tylko narzeka że chińskie badziewie itd ale jak tak na dobrą sprawe to nikt nie zdaje sobie sprawy że praktycznie wszystko jest produkowane przez chińczyków. Kupiłem sobie ostatnio bardzo dobrą lustrzankę Canona i co? Też większość elementów produkowana jest w Chinach.

Jun-09-2013 10:58:34
Category: Forum
Forum: NISSAN

Z wypowiedzi wnioskuję że stłuczka nie była wielka, skoro drzwi były prostowane a nie wymieniane, mogę się oczywiście mylić ale jak na mój gust firma wykonująca naprawę powinna sprawdzić szczelność także podczas jazdy bo tak jak napisałem powietrze to jedno ale jaja się zaczną jak przy deszczu zacznie się woda lać do środka.

Jun-09-2013 10:49:56
Category: Forum
Forum: NISSAN

Skoro miałeś robione drzwi to należałoby się do firmy zgłosić z reklamacją bo tak być nie powinno, jak dostaje się powietrze to moze cie się też woda dostawać.

  • Index
  • » Users
  • » Mirek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
2

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top