You are here:Start>Forum>Forum>FIAT>Problem z gaźnikiem CC.

Forgot password? | Forgot username?

Problem z gaźnikiem CC.

Problem z gaźnikiem CC.

Sąsiad swojej córce sprawił Cinquecento 700ccm i zaczęła się jazda po całości. Na początku, czyli dwa pierwsze dni, auto chodziło bez zarzutu teraz jednak pojawił się dość nieprzyjemny problem. Silnik zasilany jest gaźnikiem podciśnieniowym i prawdopodobnie to właśnie one są powodem problemów. Wyczytałem gdzieś, że zbiera się w nich woda która blokuje przepływ i samochód zaczyna świrować. Wie ktoś jak sobie z tym radzić?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z gaźnikiem CC.

najlepiej wymienić gaźnik bo będą z nim tylko kłopoty.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z gaźnikiem CC.

Zgadza się, woda dostaje się przez odmę, można odciąć wężyk tak aby woda wyciekała na zewnątrz a samą odmę zalepić. Powinno pomóc, tyle że przed przeglądem wszystko trzeba poskładać do kupy bo taki patent nie przejdzie.

Edited by: Darek - May-14-2013 17:57:53

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z gaźnikiem CC.

Wymienić ale na co ?? Ten gaźnik który jest, jest sprawny. To jest jakaś cholerna wada konstrukcyjna. Sąsiad pytał w Fiacie i oni mówią, że to standard, żeby do nich przyjechać to przeczyszczą i będzie git. O ile wiem to naprawa jest chwilowa.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z gaźnikiem CC.

To nic nie da, wiem bo brat miał taki gaźnik i zęby na nim połamał i ani rusz nie dało się tego rozgryźć, największy problem będzie zimą bo w ogóle nie będzie chciał odpalić, niektórzy wymieniają na polskiego Fosa.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z gaźnikiem CC.

Sama wymiana gaźnika nic nie da, trzeba też wymienić osprzęt który z nim pracuje, można wymienić na Webera ale tak jak pisałem to nie taka prosta sprawa bo nie wszystko pasuje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem z gaźnikiem CC.

Jeszcze chwila i ja ten samochód odkupię a następnie podpalę. Ja nie wiem jak można tak skomplikować tak prostą maszynę, jaką jest Fiat CC. Przy wymianie świec poharatałem sobie palce do tego stopnia, że sąsiad chciał mnie do lekarza zawieść. Ten gaźnik jest beznadziejny i chyba nic się z nim zrobić nie da. Podobno założenie LPG pomaga, bo tam będzie mniej wody.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top