You are here:Start>Forum>View the posts of Staszek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Staszek
  • » Profile

Posts

Posts

Nov-14-2012 16:15:02
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Tak się składa że ja mam aveo. NIe wiem co chcesz wiedzieć o tym autku ale ja generalnie nie mam dobrej opinii. Głównie jeździ nim żona ale i ona nie jest zadowolona. Kupiliśmy aveo tylko dlatego że szybko potrzebowaliśmy drugiego auta  a akurat sąsiad chciał go tanio sprzedać i tak wyszło. To auto z 2004 roku 1,4 benzyna 83KM. Przede wszystkim bardzo dużo pali i to jego największy minus. W trasie ok 8 litrów, a w mieście i 10 schodziło! Totalna katastrofa! Bardzo kiepska skrzynia biegów i już dwa razy były z nią problemy. Do tego dochodzi mizerna jakość materiałów wewnątrz jak tapicerka i plastik - wszystko trzeszczy i się szybko wyciera. Do tego słabe a właściwie żadne wyciszenie. Musisz uważać na zakrętach bo jak za szybko wejdziesz w zakręt to odlecisz- testu łosia pewnie nie zdał. Żona też ma dosyć tego auta i będziemy go sprzedawać. Generalnie to auto to porażka. (teraz wiem dlaczego sąsiad go chciał tak tanio sprzedać)

Nov-11-2012 10:57:46
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

ja swoją gaśnice wożę w bagażniku (mam aveo) wiem że powinna być w miejscu łatwo dostępnym ale nie mam miejsca w środku.  Nie wiem jakie pouczenie dostałeś bo mi kiedyś też policj kazała pokazać czy mam gasnice i jak otworzyłem bagażnik to tylko popatrzyli i tyle. Nic nie mówili że ma być w środku. Jak ktoś ma Malucha to też ma w środku wozić? Głupota jakaś i w wielu krajach gaśnic się w ogóle nie wozi. Ciekaw jestem ile osób w Polsce użyło takiej gaśnicy? Pewnie nikt bo jak się auto zaczyna palić to wszyscy uciekają  i dzwonią po straż a nie sami ryzykują. Kolejny martwy przepis tylko żeby było i tyle. Ja do swojej gaśnicy nawet zaczepy zrobiłem żeby mi się nie walała w bagażniku nowyt/smile

  • Index
  • » Users
  • » Staszek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
72

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top