You are here:Start>Forum>Forum>CHEVROLET>Aveo - opinie

Forgot password? | Forgot username?

Aveo - opinie

Aveo - opinie

Witam serdecznie,

Zastanawiam się, jakie są ogólne opinie o tym samochodzie. Czy wedlug Was jest godny zainteresowania? Piszcie!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Aveo - opinie

Tak się składa że ja mam aveo. NIe wiem co chcesz wiedzieć o tym autku ale ja generalnie nie mam dobrej opinii. Głównie jeździ nim żona ale i ona nie jest zadowolona. Kupiliśmy aveo tylko dlatego że szybko potrzebowaliśmy drugiego auta  a akurat sąsiad chciał go tanio sprzedać i tak wyszło. To auto z 2004 roku 1,4 benzyna 83KM. Przede wszystkim bardzo dużo pali i to jego największy minus. W trasie ok 8 litrów, a w mieście i 10 schodziło! Totalna katastrofa! Bardzo kiepska skrzynia biegów i już dwa razy były z nią problemy. Do tego dochodzi mizerna jakość materiałów wewnątrz jak tapicerka i plastik - wszystko trzeszczy i się szybko wyciera. Do tego słabe a właściwie żadne wyciszenie. Musisz uważać na zakrętach bo jak za szybko wejdziesz w zakręt to odlecisz- testu łosia pewnie nie zdał. Żona też ma dosyć tego auta i będziemy go sprzedawać. Generalnie to auto to porażka. (teraz wiem dlaczego sąsiad go chciał tak tanio sprzedać)

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Aveo - opinie

Witam, przeczytałem Twojego posta Staszek i otworzyłem oczy ze zdziwienia.( miałem już wcześniej napisać ale nie mogłem się zarejestrować, więc jak mnie administrator czyta to niech sprawdzi czy mu tam wszystko gra!). Ja też mam Aveo i jestem bardzo zadowolony! Nie wiem skad te Twoje dane o spalaniu pochodzą ale u mnie to wyglada zupełnie inaczej. W mieście zachodzi mi max 7 litrów, a w trasie ok 6. Nie jestem jakimś rajdowym kierowcą i jeżdżę raczej oszczędnie tzn nie cisnę na  światłach, czy hamuję z piskiem opon. Samochód mam od roku i słowa złego powiedzieć nie mogę. Skrzynia biegów pracuje bez zarzutów, biegi wchodzą płynnie, żadnych zgrzytów. Jedyna naprawa jaka miałem to zepsuł się włącznik w szybie elektrycznej, a tak wszystko gra. W środku może jakiegoś wielkiego luksusu nie ma, ale to nie ta klasa więc nie mam co narzekać. Nic mi jednak nie skrzypi i nie zauważyłem żeby było wyjątkowo głośno w środku, wcześniej jeździłem Peugeotem 306 to wiem co znaczy głośne wnętrze. Może trafił ci się jakiś kiepski model, albo nieźle wyeksploatowany i stąd te problemy. A jeśli chodzi o duże spalanie, to wynika ono z niewłaściwej jazdy albo jest coś nie tak z silnikiem i powinieneś pojechać z tym do ASO. Ja mam bardzo pozytywną opinię o tym aucie i wszystkim go polecam.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Aveo - opinie

To  nie są tylko moje opinie, przeczytaj na internecie jakie problemy maja właściciele ty aut. Jak przeczytałam to zacząłem bogu dziękować, że mam tylko takie kłopoty. Te auta to totalna porażka, nie wiem może Tobie się trafił jakiś cudowny egzemplarz jeden na milion. Teraz próbuję sprzedać to gó..n ale nikt nie chce kupic. Tragedia i tyle.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Aveo - opinie

Znajomy jeździ takim samochodem i przyznam szczerze już sam fakt, że on wybrał ten samochód jest dla mnie wielkim minusem. Abstrahując jednak od osobistych antypatii. Jak pierwszy raz z daleka zobaczyłem ten samochód to na kolana mnie nie rzucił ale pomyślałem, że to takie zwykłe miejskie auto niższego segmentu. Jak przyjrzałem się bliżej zmieniłem zdanie. Niższy segment zdecydowanie się obniżył a i to zwykłe przestało pasować. To jest moja osobista refleksja na temat jednego jedynego egzemplarza tego auta i nikogo nie chce tu obrażać ale ja dla mnie to jest to jakaś karykatura. Mam wrażenie, że przy projektowaniu tego samochodu za model służył resorak. Jakieś dziwne przetłoczenia, zakamarki. luki. Wszytko to wygląda jak by się za chwilę miało rozpaść. Pamiętam jak wchodził Matiz to zrobił na mnie identyczne wrażenie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top