You are here:Start>Forum>View the posts of Staszek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Staszek
  • » Profile

Posts

Posts

May-21-2013 17:30:22
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Przy profesjonalnej naprawie felg, niedopuszczalne jest szpachlowanie i nakładanie kitów natryskowych itp. Jest wiele firm, które zajmują się naprawą felg. Sam korzystałem z usług takiej firmy, za jedną 14'' demontaż+naprawa+montaż+wyważenie zapłaciłem 150zł. Efekt jest taki, że felga jest jak nowa. Radzę poszukać dobrego zakładu i nie kombinować samemu.

Apr-26-2013 18:54:40
Witam wszystkich
Category: Forum
Forum: OPEL

Ja miałem taką sytuację, że podczas woskowania auta nalazło do środka pełno płynu i zwyczajnie zatkało wąż. Nie uzywałem spryskiwaczy kilka dni i to wystarczyło żeby płyn mocno stwardniał i zatkał otwór. Musiałem drutem przepychać.

Apr-26-2013 18:50:05
Category: Forum
Forum: Ogólne

Każda firma ma swoją kartę gwarancyjną, w której pisze o warunkach reklamacji, poszukaj na internecie i poczytaj sobie ale na bank nie da się zareklamowac ślizgających sie opon, co innego jakby pojawiły się guzki albo opona pękła itp to rozumiem, ale słaba przyczepność na mokrej nawierzchni nie jest wada fabryczną. Każdy ci powie, że opona na mokrej nawierzchni traci dobra przyczepność i trzeba dostosować prędkość do warunków panujących na drodze, czyli zwolnić.

Apr-26-2013 18:42:05
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Dużo osób narzeka na słaby lakier w tych autach, ale nie wiem czy dotyczy to tez ASX, silnik to faktycznie najlepiej diesel, benzyna za cienka.

Apr-18-2013 19:54:36
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Skoro to firmowe auto to po co chcesz się bawic w naprawianie ? Jeszcze cos popsujesz i będzie na Ciebie, skoro mechanik Cie olał, to daj sobie z tym spokój. Jak szyba się zamyka podczas jazdy, to pewnie coś nie tak z modułem, który odpowiada za szyby. Przy takich alarmach z funkcją zamykania szyb często sa problemy. Można tę funkcję odłączyć zupełnie, ale powtarzam jeszcze raz, po co chcesz dłubać przy cudzym aucie?

Apr-01-2013 16:24:02
Category: Forum
Forum: LEXUS

no co ty? przecież Lexus to duzo większy prestiż niż Audi, popatrz sobie jakie są różnice w cenach, a dodatkowo to poczytaj sobie o innowacyjności Lexusa. Japończycy wymyślili już takie rzeczy, że Audi w tej dziedzinie leży i kwiczy. CT to pierwszy samochód na świecie w klasie premium z napędem całkowicie hybrydowym gdzie spalanie to 3.6l/100km, albo masz najnowocześniejszy system komputerowego zarządzania dynamiką pojazdu, nie wspominam tu nawet o wyposażeniu. Audi to nie ta klasa i tyle, do luksusu Lexusa to troche brakuje.

Feb-12-2013 13:42:27
Topic: Spark
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

widziałem i nie robi na mnie żadnego wrażenia, powiem więcej jak widzę chevroleta to robi mi się niedobrze. Tak się składa, że jestem w posiadaniu Aveo więc wiem czym to pachnie. Producent wypisuje brednie nie z tej ziemi o niezawodności i ekonomice swoich aut. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Pisałem już o tym na forum o Aveo. Dla mnie chevrolet to syf.

Jan-31-2013 18:38:47
Category: Forum
Forum: FIAT

nie ma czegoś takiego jak auto bezawaryjne, co rozumiesz pod pojęciem "poważnych napraw" ? Czyli jednak jakieś naprawy były? Może napiszesz coś więcej to będziemy mieli jakieś porównanie

Jan-18-2013 18:01:36
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

To  nie są tylko moje opinie, przeczytaj na internecie jakie problemy maja właściciele ty aut. Jak przeczytałam to zacząłem bogu dziękować, że mam tylko takie kłopoty. Te auta to totalna porażka, nie wiem może Tobie się trafił jakiś cudowny egzemplarz jeden na milion. Teraz próbuję sprzedać to gó..n ale nikt nie chce kupic. Tragedia i tyle.

Dec-04-2012 16:10:59
Category: Forum
Forum: Ogólne

no tak wszystko fajnie tylko cena nie taka bo ten policyjny alkomat to kosztuje ok 1700zł a oni maja tylko 600zł,
ja radziłbym poszukać czegoś z Alcoscent bo oni produkują profesjonalny sprzęt dla firm i z tego co wiem to kupisz fajny sprzęt do 500zł więc  na piwko wam spokojnie wystarczy he he he

  • Index
  • » Users
  • » Staszek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top