You are here:Start>Forum>Forum>LEXUS>Lexus IS200-opinie

Forgot password? | Forgot username?

Lexus IS200-opinie

Lexus IS200-opinie

Dziś szwagier przyjechał pochwalić się swoim Lexusem. Zrobiłem rundkę tym samochodem i się zakochałem. Szwagier nie chciał się przyznać ile za niego dał ale jak widzę po ogłoszeniach to mnie więcej te pieniądze które planowałem dać za Passka. Przyznam, że jest to pierwszy Lexus którym jeździłem i nie znam nikogo kto by taką maszyną posiadał, proszę zatem o opinie na temat tego samochodu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Lexus IS200-opinie

Lexus to luksus i co do tego nie ma watpliwości, jak dla mnie auto z wielka klasą i prestiżem większym niż Audi. Nie wiem czy próbowany przez Ciebie model miał manualna czy automatyczna skrzynie ale jak przyjdzie ci kupować to tylko manualną, bo różnica w zrywności bardzo duża. Najwieksza bolączka może byc spalanie, w mieście moze wypić nawet 15l, no ale kogo stać na luksus ten pieniędzy nie liczy nowyt/smile  Ceny części sa drogie, ale nie musisz sie o to martwic bo Lexusy sie zwyczajnie nie psują. Jak Japończyki tworzą auta luksusowe to możesz mieć pewność, że takie są pod każdym względem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Lexus IS200-opinie

Auto fajne, ale czy większy prestiż niż Audi to bym dyskutował, powiedziałbym raczej, że taki sam prestiż nowyt/smile  IS200 to fajny model ale mi bardziej podobają się nowsze CT albo GS, no ale swoje kosztują. Czytałem ostatnio ranking niezawodności aut i Lexus trzyma sie ostro pierwszej piątki więc na pewno niska awaryjność. A jak z częściami? Pasują od Toyoty?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Lexus IS200-opinie

no co ty? przecież Lexus to duzo większy prestiż niż Audi, popatrz sobie jakie są różnice w cenach, a dodatkowo to poczytaj sobie o innowacyjności Lexusa. Japończycy wymyślili już takie rzeczy, że Audi w tej dziedzinie leży i kwiczy. CT to pierwszy samochód na świecie w klasie premium z napędem całkowicie hybrydowym gdzie spalanie to 3.6l/100km, albo masz najnowocześniejszy system komputerowego zarządzania dynamiką pojazdu, nie wspominam tu nawet o wyposażeniu. Audi to nie ta klasa i tyle, do luksusu Lexusa to troche brakuje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Lexus IS200-opinie

Super auto i duzo lepsze od Audi jak juz na ten temat sie dyskusja toczy, ale wracając do IS200 to nie ma sie do czego przyczepic, bo auto jak ta lala, tylko te spalanie jak wspomniał kolega moze dołować, a gazu nie ma co zakładać bo to zbrodnia do takiego auta a z tego co czytałem to Lexusy źle znoszą lpg, nie ta klasa nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Lexus IS200-opinie

Będzie widać jak sytuacja się ułoży. Mnie niestety nie stać na samochód prosto z taśmy wiec ciężko jest mówić o prestiżu prawie pełnoletniego auta. Passata miałbym o piec sześć lat młodszego ale wiek to jak widać nie wszytko.
Automat odpada na 100% dla mnie samochód z automatem nie istnieje. Jeśli wiedzę w ogłoszeniu: automatyczna skrzynia biegów jest to dla mnie równoznaczne z napisanie: uszkodzona skrzynia biegów.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
67

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top