You are here:Start>Forum>Forum>OPEL>spryskiwacze

Forgot password? | Forgot username?

spryskiwacze

spryskiwacze

Czy ktoś spotkał sie z zatkanymi wężykami w spryskiwaczach? Pompka dziala i po odłaczeniu przewodów podaje płyn czyli to musi być ta przyczyna, nie mam pojęcia jak mam to przeczyścić.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: spryskiwacze

Sprawdź czy aby na pewno problem leży w samych przewodach. Najczęściej zatkaniu ulegają same końcówki spryskiwaczy. Tak naprawdę jedyne niebezpieczeństwo zatkania wężyków to zamarznięcie. Przy obecnych temperaturach można to raczej wykluczyć. Same końcówki spryskiwaczy są narażone na zapchanie z racji tego, że są na masce. Brud i pył przylega do wilgotnej powierzchni i z czasem potrafi zatkać je na amen. Wsadź igłę w każdą końcówkę jak to nie pomoże to szukaj dalej.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: spryskiwacze

Ja miałem taką sytuację, że podczas woskowania auta nalazło do środka pełno płynu i zwyczajnie zatkało wąż. Nie uzywałem spryskiwaczy kilka dni i to wystarczyło żeby płyn mocno stwardniał i zatkał otwór. Musiałem drutem przepychać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: spryskiwacze

Słyszałem o metodach w stylu Kret lub Domestos, jednak uważam, że jest to metoda bardzo ryzykowna a efekt końcowy bardzo wątpliwy. Znam przypadek kiedy podobna próba czyszczenia zakończyła się uszkodzeniem wężyków. Moim zdaniem, najlepiej jest wszystko zdemontować i przepchać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top