You are here:Start>Forum>View the posts of mar--ek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » mar--ek
  • » Profile

Posts

Posts

Apr-26-2013 12:25:54
Witam wszystkich
Category: Forum
Forum: OPEL

Czy ktoś spotkał sie z zatkanymi wężykami w spryskiwaczach? Pompka dziala i po odłaczeniu przewodów podaje płyn czyli to musi być ta przyczyna, nie mam pojęcia jak mam to przeczyścić.

Mar-17-2013 17:46:42
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Pare lat temu byla afera ze sprowadzali mercedesy w świetnym stanie z niemiec, pozniej sie okazało że to były taksowki z cofniętymi licznikami i zdartą folia gdzie lakier byl jak nowy bo pod folią nic mu sie nie działo. Nie wiem jak to sie robi ale nie chciałbym być na miejscu nowego właściciela takiego "cuda" hah.

Mar-13-2013 19:24:33
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Napisz jeszcze jaki silnik :P

Mar-13-2013 19:23:20
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Który rok tego auta??

Mar-01-2013 6:16:16
Category: Forum
Forum: Ogólne

Z tego co ja sie orientowałm to 7 tyś to max za malowanie auta we wnętrzu i komory silnika. Wszystko zależy co chcesz konkretnie robic bo jeśli pomalowac na taki kolor jak wcześniej to nie ma sensu malować śodka i komory a wtedy koszty są dużo mniejsze.

Feb-27-2013 21:08:56
Category: Forum
Forum: FORD

Fordy mają to do siebie że silnik mokry, pije olej ale jeździ:) Może poszukaj jeszcze Seata Alhambra, to samo co reszta a mniej ludzi to ma, znajomy ma takiego i jak kupil  to naprawde nie był sie do czego przyczepic.

Feb-27-2013 18:22:21
Category: Forum
Forum: FORD

Witam. Jeździlem kiedyś VW i Fordem ale wcale nie zauważyłem wiekszego spalania w Fordzie oba byly z silnikami 1.9 TDI. Prawde mowiąc nie mialem kontaktu z Oplem ale nie często spotykam go na drogach więc myśle ze z częsciami używanymi może być gorzej niż w przypadku Forda i VW. Lancia to raczej zły pomysł.... Musisz zwrócic uwage na stan tapicerki takiego auta i na silnik ponieważ w polskich warunkach te samochody nie są używane jako auta rodzinne ale raczej jako woły robocze w malych firmach, robią prace porównywalną z powszechnym VW T4:) Przebiegi rzędu 500 tyś km też to też normalka dla tego samochodu więc silnikowi należy sie dobrze przyjrzeć. Pozdrawiam

  • Index
  • » Users
  • » mar--ek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top