You are here:Start>Forum>Forum>OPEL>Opel Adam.

Forgot password? | Forgot username?

Opel Adam.

Opel Adam.

Trochę nie mój target, bo mnie nie stać na taką furę ale podobno fajny samochód i chciałem się coś więcej o nim dowiedzieć. Wyczytałem gdzieś, że dziś auto miało premierę w salonach. Podobno kilka razy było już pokazywane na różnego rodzaju targach itp. Jeśli ktoś widział ten samochód na żywo to pewnie wszyscy chętnie, przeczytają relację.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Adam.

Czy taki fajny? Ma trochę gadżetów, które pewnie za chwile sie popsują i chyba tyle. Jakoś nie widzę w tym aucie nic innowacyjnego. Do Opla wielkiego zaufania nie mam i tego auta bym nie kupił. Film reklamujący też bez rewelacji, wszyscy walą zęby jak głupi do sera, a jak dla mnie to Opel niewiele pokazał. Auto jak auto i czym tu się podniecać? http://youtu.be/M5yWi4YwErM

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Adam.

Premiera tego auta była 5 kwietnia, jeszcze dużo czasu minie zanim je zobaczymy na polskich drogach. Jak dla mnie też bez wodotrysków. Polecam film który umieściłem na czołówce, fajnie gościu leci po wszystkich markach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Adam.

jak dla mnie to opel nic nowego nie pokazał, kształt ściągnął z Fiata 500, dodał do tego kilka gadżetów żeby nie było że całkowita nuda i tyle. Film reklamowy to tez totalna porażka, wzięli murzyna i mysla że są cool, mnie to zawsze rozbraja jak oni sa niesamowicie szczęśliwi w tych wszystkich rekalmach , jakby im te auta za darmo dawali.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Adam.

Nie przesądzałbym, że minie sporo czasu zanim zobaczymy te samochody na naszych drogach. Znam gościa (fan Opla jakich mało w tym kraju) który złożył już zamówienie. Chwalił się, że za dwa miesiące samochód będzie już stać w jego garażu. Nie bardzo mi się chce wierzyć w tak krótki czas realizacji ale mniejsza o to. O ile wiem to podobno samochód już w dniu premiery sprawiał problemy. Kolega z typa darł łacha, bo doczytał, że w trakcie pokazu wyskoczył błąd, auto najpierw "złapało" stan awaryjny, potem zgasło i nie chciało odpalić.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Adam.

Opel nigdy do doskonałych nie należał i po tym aucie tez niczego dobrego się nie spodziewam. Nie wiem też czym tu sie podniecać, bo ani to ładny samochód, ani jakiś wypasiony wewnątrz... Nic specjalnego, a przyjęcie jakby nowego drealinera pokazali. Nie doczytałem sie jak jest ze spalaniem, wiecie coś na ten temat?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Adam.

To normalne, że firma bije pianę jak tylko może. Oglądnąłem prospekty i jak dla mnie ten Opel to popłuczyny po modzie na mini auta, stylizowane na retro. Wypukłe światła, dwukolorowe nadwozie, fikuśne dodatki itp. Wydaje mi się, że to Corsa tworzona do walki o klienta z Fiatem 500, Lancią Ypsylon.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Adam.

Opel nie wprowadził nic nowego, zapowiadali, że to będzie prawdziwe wejście smoka, szok normalny, a skończyło się na niezręcznej ciszy. Może to auto faktycznie odstaje od swoich poprzedników ale w ogólnym zarysie to nic nadzwyczajnego nie prezentuje. Podobieństwo do Fiata 500 jest bardzo duże i z tego powodu  trudno tu w ogóle mówić o jakiejś nowości. Kolejne pokraczne miejskie auto do kolekcji. Jak Opel myśli że pakując w  Adama zbędne gadżety zawojuje rynek to się mocno przeliczył.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Adam.

jedyne co mi sie spodobało to wysuwany stojak na rowery, ale znając życie to w wersji podstawowej nie jest dostępny, a jak zapłacisz i dostaniesz to pewnie po miesiącu ci się zepsuje  nowyt/laughing  nowyt/laughing

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Opel Adam.

Stojaki, wieszaki, lodówki, lokówki a gdzie samochód. Większość tych bajerów będzie albo na zamówienie za dopłatą jakiej świat nie nosi albo w ogóle niedostępna. O ile dobrze pamiętam, to chyba Touareg miał w salonie założone, szpanerskie bumpery a kupić ich nie było można bo były bez homologacji (chodziło o bezpieczeństwo pieszych). Pamiętam jak dziewczyna mojego znajomka napaliła się na C3 Cabrio. Jak zobaczyła to na żywo to jej chęć przeszła raz dwa. Takie smaczki- fajna sprawa ale jak się ma drugi samochód który służy do jeżdżenia a nie do wyglądania.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top