You are here:Start>Forum>View the posts of Bruno

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Bruno
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-26-2013 19:30:00
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Tak jak pisałem wcześniej - trochę pokory zanim zaczniesz dyskutować z innymi. Ja nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje z kimś kto atakuje innych bez powodu. Pokora i jeszcze raz pokora.

Feb-26-2013 15:36:17
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Radzę się dokształcić, jeżeli uważasz, że zewnętrzne zabrudzenia świec olejem znaczenia nie mają i  nikogo nie interesują. Przydało by się trochę pokory...

Feb-26-2013 15:18:31
Category: Forum
Forum: VOLVO

Uwagi odnośnie "durnia" broń boże nie kierowałem do Ciebie, tylko ogólnie w świat. Może trochę luzu, co? Przeczytałem Twojego posta ponownie  i dla mnie jest jasno na białym, że zachwalasz jakość światła Led, czyli właśnie efekt, o którym pisał wcześniej kolega. Twój argument, że "tu nie o efekt chodzi, ale o mniejsze zużycie prądu" jest dla mnie śmieszny. To coś w stylu - nie będę włączał radia bo mi prąd zjada. Jeśli chodzi o żywotność zwykłych żarówek, to tak się składa, że od 12 lat jeżdżę autem i ani razu nie wymieniałem żarówek. 
Radzę wziąć na luz, bo ja nikogo nie obrażam, na pewno nie Ciebie, a tylko wyrażam ogólną opinię.

Feb-26-2013 14:33:38
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Jeżeli  świeca jest zalana z zewnątrz to przyczyną jest tylko i wyłącznie uszczelka pokrywy zaworów.

Feb-26-2013 14:14:06
Category: Forum
Forum: VOLVO

Zwracasz uwagę koledze wyżej, że tu nie o efekt chodzi, a sam za chwilę piszesz, że Ledy mocniej świecą i to ładnie wygląda. Zdecyduj się może o co ci chodzi.
Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś montował Ledy dla oszczędności prądu, albo że dłużej świeca.  Jeśli instalacja jest właściwa, to zwykła żarówka świeci latami. Ci co bawią się w Ledy chcą uzyskać właśnie efekt pełnego doświetlenia deski, który jak sam napisałeś zwykła żarówka nie daje. Ten co wybebesza wszystko i montuje Ledy dla oszczędności prądu musi być kompletnym durniem.

Feb-20-2013 18:29:04
Category: Forum
Forum: CITROEN

nowyt/confused  obstaje przy cewce zapłonowej albo czujnik położenia wału do wymiany

Feb-14-2013 19:24:57
Category: Forum
Forum: LAND ROVER

wiesz, do niektórych argument, ze Nivę możesz mieć za średnia krajowa nie przemawia, syrenkę też tanio kupisz i co jakoś nie widzę, że się ludzie rzucają. Ruscy może tworzą auta wytrzymałe ale nic poza tym, nie jeździłem Niva i nie mam zamiaru, natomiast znam opinie ludzi na temat tego auta i wiem, że to porażka. Powiadasz, że myśliwi jeżdżą Niva? Chyba Rosyjscy myśliwi, bo w Polsce nikt takiego syfu by nie kupił, a jak kupił, to pewnie przemówiła do niego ta "średnia krajowa" i teraz drugie tyle musi wydawać na naprawy.

Feb-14-2013 17:40:57
Category: Forum
Forum: LAND ROVER

nie no proszę cie nie porównuj tego ruskiego szajsu do Defendera, kolega przecież wyraźnie pisał, że zależy mu na niezawodności

Jan-28-2013 13:36:43
Category: Forum
Forum: DAIHATSU

Takie gadanie, myślisz, że jak koleś jest mechanikiem, to będzie każde auto chwalił? Co z tego, że potrafi sam auto naprawić, jak części musi kupić i czas w naprawę włożyć. Ludzie co na co dzień w autach dłubią, to sami sobie syfu nie sprawią, oni już wiedzą jakie auta są najbardziej problemowe. Jak ja jeżdżę do swojego mechanika, to mi od razu mówi, że przy tych autach, to jest często taki, a taki problem, żeby tego nie kupować itp. Już widzę jak gościu po dniu zap...nia w warsztacie zabiera się za naprawę swojej bryki z uśmiechem na twarzy. A jeśli Twój kolega mechanik chwali wszystkie, nawet te najbardziej awaryjne auta, to może chce żebyś kupił i później do niego na  naprawy co chwila przyjeżdżał?

  • Index
  • » Users
  • » Bruno
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top