You are here:Start>Forum>View the posts of Warka

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Warka
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-27-2013 18:17:52
Category: Forum
Forum: AUDI

A ile ci takie auto posłuży? Jak nie silnik to posypią się inne rzeczy.  Do 300tys brakuje wcale nie tak dużo, zależy ile jeździsz ale dla mnie auta z takim przebiegiem nie są warte uwagi.

Aug-27-2013 18:11:45
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Spróbuj  -  rozpędź się do okreslonej prędkości ( powyżej 50km bo przy mniejszej tempomat nie zadziała ), włącz ON i SET aby auto utrzymywało stałą prędkość, później zacznij tracić prędkość (tempomat przestaje działać) i za chwilę wcisnij RES  aby auto powróciło do wczesniejszej prędkości.

May-21-2013 17:39:00
Category: Forum
Forum: OPEL

No nie ma, rozmawiałam już na ten temat z kilkoma użytkownikami tych aut i każdy mówi to samo. Nie ma czujnika i tyle. Zamiast czujnika deszczu i wielu innych pierdół wolałbym mieć coś bardziej praktycznego. Cóż, auto może wygląda jak wypasiona limuzyna ale uwierzcie mi że wiele jej do tego brakuje...

May-20-2013 17:07:08
Category: Forum
Forum: OPEL

Niestety Insignia nie ma czujników zużycia klocków, ja mam auto z 2008 roku i wiem że Opel zaoszczędził na czujnikach, nowe auta wyjeżdżały z salonu bez czujników akustycznych, a co dopiero mówić o elektrycznych.

May-19-2013 17:42:29
Category: Forum
Forum: OPEL

A czy nie jest tak, że jak zaczyna szorować po tarczy to zapala się kontrolka na desce?

May-19-2013 9:43:50
Category: Forum
Forum: OPEL

Witam ponownie, Panowie słyszał ktoś o akustyczny czujnik zużycia klocków? Mam do wymiany klocki w mojej Insigni i chcę kupić ATE. Wyczytałem, że są dwa rodzaje klocków- bez zintegrowanego styku ostrzegającego o zużyciu  i  z akustycznym czujnikiem zużycia. Wie ktoś co to za czujnik i jak działa? Czy to jest jakiś specyficzny dźwięk?

Apr-28-2013 10:01:33
Category: Forum
Forum: OPEL

Witam , podepnę się do tematu, a chodzi mi o koło dwumasowe. Wymiana kosztuje kupe kasy, a ja się zastanawiam nad regeneracją. Wiecie jak wygląda ta kwestia, jak z trwałością i jakie ceny?

Apr-25-2013 17:15:39
Category: Forum
Forum: AUDI

Metod klejenia jest dużo, sprawdzają się kleje polimerowe, silikonowe, dużo osób naprawia z pomocą żywicy poliestrowej i włókna szklanego. Najważniejsze jest jednak dokładne określenie tworzywa z którego zrobiony jest zderzak. Dopiero na tej podstawie będzie można dobrać właściwą metodę naprawczą. Wszystkie tworzywa termo plastyczne, polistyren,PCV,PET, polietylen itp konieczne jest spawanie z użyciem takiego samego materiału dzięki czemu po uszkodzeniu nie ma śladu. Jak zderzak jest zrobiony z tworzyw chemo-utwardzlnych, to stosuje się włókno szklane nasączone żywicami, później wzmacnia się to specjalnymi blaszkami. Znam ludzi co stosowali żywice na winidur i efekt był opłakany, a mimo tego polecali tą metodę innym.

  • Index
  • » Users
  • » Warka
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
24

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top