You are here:Start>Forum>Forum>AUDI>Audi A4 vs. Passat B5

Forgot password? | Forgot username?

Audi A4 vs. Passat B5

Audi A4 vs. Passat B5

Witam serdecznie,

Posiadam Audi A4, który jednak po mało zaczyna mi się nudzić. Czy sądzicie, że Passat B5 jest lepszy niż te audi?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 vs. Passat B5

Hmm według mnie B5 znacznie lepiej wygląda, jeśli mówimy oczywiście o aucie po FL

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 vs. Passat B5

Mam audi i nie przesiadłbym się raczej na passata, no ale to moja subiektywna opinia.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 vs. Passat B5

Ja nie lubię Volkswagenów, może dlatego, że tyle ich jeździ po polskich drogach. Każdy tylko golfem albo polo jeździ i to mnie zniechęciło to tej marki, no bo ile można? To tak samo jak z oplem! Ludzie czy dla Polaków nie ma innych marek ??  W rzeczywistości auta te wcale nie są tak dobre jak się ogólnie utarło, bo jak się przeczyta statystyki i zobaczy testy to okaże się że auta te są dość zawodne. Passat niestety też nie należy do wyjątków. W zestawieniu z Audi, które tak ci się znudziło wypada bardzo słabo. Dodatkowo jeśli znudziło ci się Audi to jaki jest sens zmieniać je na jeden z najbardziej nudnych i pozbawionych charakteru modeli??  Sorry, ale dla mnie VW to największa nuda na ziemi.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 vs. Passat B5

Passat i nudno? Hmm porównaj sobie A4 i Passata B5 - zobaczysz różnice już po przejechaniu kilku kilometrów nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top