You are here:Start>Forum>View the posts of Franz

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Franz
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-29-2013 20:09:11
Category: Forum
Forum: BMW

Jak kupisz nowe to na pudełku masz strzałkę, która pokazuje jak powinno leżeć. Nie wiem jak to właściwie jest z tym przechowywaniem bo powiedzmy że zamawiasz przez neta i jedzie do Ciebie pocztą. Przecież rzucają taką paczką jak popadnie i co wtedy? Nie wiem ile w tym prawdy i właściwie dlaczego to jest takie ważne?

Jul-29-2013 19:54:13
Category: Forum
Forum: VW

W zimie to super sprawa- popatrz tutaj http://youtu.be/KraH8uFmHew
ale poza zimą to raczej sensu nie ma.

Jan-29-2013 17:08:24
Category: Forum
Forum: FIAT

Hmm słuchaj, nie koniecznie trzeba regulować na zawiasach. Jak by co to zauważ, że sam zamek również można regulować. Hmm chociaż w sumie wiesz co czasami jest powodem tego typu zachowania? W drzwiach są takie odboje, które wystarczy po prostu mocniej wkręcić, bo może w innym modelu musiały być mocniej wykręcone, a po założeniu do Twojego modelu okazało się, że po prostu "odbijają" i to jest powodem.

Jan-29-2013 17:06:39
Category: Forum
Forum: BMW

Ja bym jednak wolał nie ryzykować nad bezpieczeństwem. Ja się na tym znam, także dla mnie to żaden problem, no ale jeśli on zna tylko podstawowe wiadomości z tego zakresu to raczej bym odradzał.

Jan-29-2013 17:05:57
Category: Forum
Forum: AUDI

Pierwszy raz o czymś takim w ogóle słyszę... Masz jakieś potwierdzenia na to?

Jan-28-2013 15:15:20
Category: Forum
Forum: MAZDA

A może tak Hyundai Coupe? Wprawdzie jest to koreańskie auto ale świetnie się prezentuje i na tle Hondy czy Mazdy wypada o wiele lepiej. Ma doskonałe osiągi 7s do 100, bardzo mało awaryjne, a do tego nie ma problemów z rdzą jak Mazda. Naprawdę mało słyszałem złych opinii o tym samochodzie. Dodatkowo za 15tyś kupisz fajny egzemplarz z 2004 roku. Jedyne auto, które mogę polecić obok Hyundaia to Celica, bo są to doskonałe auta, którym usterki i rdza jest obca, no ale wybór pozostawiam koledze.

Dec-29-2012 15:52:13
Category: Forum
Forum: Ogólne

W sumie lubie to, ale jakoś praktycznych zalet nie widzę, bo w sumie takie stuningowane silniki są dosyć mocno wyżylowane, więc mają na pewno nieco krótszą żywotność.

Dec-29-2012 15:51:35
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm koszt w granicy 5-6 tyś zł, w zalezności czy przywozisz wybebeszone auto czy dopiero go będziesz bebeszył.

Dec-29-2012 15:51:10
Category: Forum
Forum: Ogólne

Z tego co pamiętam to płace 586 zł na rok.

Dec-29-2012 15:50:54
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm i sądzisz, że Ci to coś da? Jak to jest cienkie, że jak wyciągniesz to już Ci się przerwie, no chyba że mamy na myśli cąłkowicie inne folie

  • Index
  • » Users
  • » Franz
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top