You are here:Start>Forum>Forum>MITSUBISHI>Mitsubishi Clolt - problem z mocą

Forgot password? | Forgot username?

Mitsubishi Clolt - problem z mocą

Mitsubishi Clolt - problem z mocą

Witam, moja żona jeździ coltem ( 1,3 benzyna 2003) i jak do tej pory wszystko działało bez zarzutów, autko jeździ jak ta lala. Niestety, nic nie trawa wiecznie. Dzisiaj maiłem problem z ruszeniem. Auto zapaliło jak zwykle, ale kiedy wrzuciłem na jedynkę i dodałem gazu coś mu odbiło i zwyczajnie nie mógł ruszyć. Zupełnie jakbym omyłkowo wrzucił na wyższy bieg. Zacząłem dawać więcej mocy i w końcu bardzo ociężale ale ruszył. Powoli się rozkręcił i po przejechaniu ok 300 metrów zaczął normalnie pracować. Bardzo się zaniepokoiłem, dzwoniłem do mechanika, ale ten nie ma czasu w tym tygodniu, więc muszę czekać. Żona potrzebuje auta na co dzień. Zastanawiam się co mogę zrobić sam, albo jaki jest problem. Teraz auto pali normalnie, ale nie wiem co będzie rano. Czy macie jakieś pomysły co się stać mogło? Dziękuję za pomoc

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mitsubishi Clolt - problem z mocą

Znasz się trochę na mechanice? Pewnie coś zwiazane z przepustnicą albo siadły wtryski - ciężko powiedzieć nie widząc tego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mitsubishi Clolt - problem z mocą

może być wiele powodów np. filtr powietrza, który może być masakrycznie zapchany, może problem z przepływomierzem, świece. Najlepiej jak pojedziesz na stację i podłączysz do kompa. Samemu to trudno coś stwierdzić. Jeśli auto teraz pali bez problemu to nie sądzę, że jest to jakaś poważna usterka. Może dopiero początki problemu więc im szybciej się tym zajmiesz tym lepiej.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mitsubishi Clolt - problem z mocą

Dokładnie, nie baw się sam, bo możesz coś jeszcze bardziej popsuć! Polecam wybrac się do mechanika,bo to może być  jakaaś pierdoła, a może być coś poważnego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mitsubishi Clolt - problem z mocą

Słuchaj takie objawy często świadczą o padającym sprzęgle, sam tak miałem i sprzęgło było do wymiany. Potem jak ręką odjął.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top