You are here:Start>Forum>Forum>TOYOTA>Yariska vs Punto

Forgot password? | Forgot username?

Yariska vs Punto

Yariska vs Punto

Hej nowyt/smile

Przymierzam się do zakupu Yarisa. Czy uważacie, że będzie lepszy niż punto?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Yariska vs Punto

Witaj, Yaris na pewno będzie mniej zawodna, niestety Punto nie ma dobrej opinii. Toyota jest autem dynamiczniejszym i dość zrywnym, Punto jest dość mułowate. Osobiści stawiałbym na Toyotę, Włosi robią kiepskie auta i tyle.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Yariska vs Punto

Witaj Adam! Polecam Toyotę bo sama jeżdżę Yariską i jestem bardzo zadowolona. Mało pali, fajnie się prowadzi i ciekawie wygląda. Dla mnie to super autko miejskie, łatwe w parkowaniu i choć małe to ma nawet spory bagażnik. Dużo znajomych ma Fiaty bo są dużo tańsze, ale niestety cały czas narzekają, że coś się psuje i ciągle tylko do mechaników biegają. Ja do tej pory nie miałam żadnych problemów, jedynie mały problemik ze sprzęgłem. Polecam ci Yariskę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Yariska vs Punto

zdecydowanie fiat i nie warto słuchać komentarzy w stylu "mniej zawodny" . Toyota juz dawno straciła opinię niezawodnego auta, te piekne czasy dawno minęły. Fiat bije Yarisa na głowę ceną kupna, ceną części i ogólnego utrzymania. Do tego dochodzi jakość materiałów we wnętrzu, yaris straszy tandetą i mizerną jakością wykończenia. Silniki diesla bardzo dobre u fiata  i spory wybór, toyota w tym obszarze dopiero raczkuje. Dla mnie wybór jest oczywisty.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
16

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top