You are here:Start>Forum>View the posts of ekspert

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » ekspert
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-02-2013 18:39:55
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

No chyba to logiczne, że jak Toyota sprawdza zawory, to nie dla samego faktu sprawdzenia tylko żeby wykryć ewentualne luzy i je wyregulować. Tak się składa, że Japończycy nie wierzą w niezawodność popychaczy.

Mar-02-2013 17:29:22
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

U większości aut nie trzeba regulować zaworów, ale są i takie gdzie się to robi, zwłaszcza jak auto ma kilka dobrych lat. Np Toyota we wszystkich swoich autach obecnie produkowanych zaleca okresowe sprawdzanie zaworów. Generalnie czynność prosta i niedroga więc sprawdź zanim zdecydujesz się na zakup, żeby nie było że to coś bardzo poważniejszego daje o sobie znać.

Feb-10-2013 17:17:16
Category: Forum
Forum: DAIHATSU

Terenowe auto dla grzybiarzy  nowyt/big-grin

Jan-28-2013 20:45:01
Category: Forum
Forum: MAZDA

No właśnie, czyli wszystko jasne. Twój kumpel to idiota (bez urazy). Ja ci radzę odpuść sobie doradztwo w kwestii zakupu auta, bo jak coś pójdzie nie tak, to wszystko się skupi na Tobie.  Jak mu wisisz  przysługę, to kup mu pół litra, a jak naprawdę musisz, to namów go na golfa, bo w razie czego łatwiej będzie sprzedać.

Jan-28-2013 18:02:47
Category: Forum
Forum: MAZDA

Podobno ktoś coś ma i coś wie.... Ale bełkot. Takie gadanie to strata czasu i może warto dokładnie sprawdzić, zapytać o opinie innych użytkowników? "Podobno kumpel ma i się sypie", a może ma furmankę albo syrenkę? Kolega wyżej pisze, że auto bardzo dobre i może warto zgłębić ten temat, ale nie, bo "podobno kumpel ma i się sypie". A może ten tajemniczy kumpel kupił auto z nieciekawą przeszłością, albo nie dba, nie naprawia, nie umie jeździć itp/itd ? Widzę, że ten Twój kolega, to jakaś ciekawa osobowość - nie wie czego chce, próbuje kupować auto, które się podobno sypie, Celica to dla niego agrotuning, jacyś ludzie narobili mu mętlik w głowie i w ogóle tylko się rozpłakać. Ja na początek proponuję kupić syrenkę, może jak trochę pojeździ, to mu się poprawi.

Jan-26-2013 19:44:54
Category: Forum
Forum: VW

Powodem stukania klocków mogą być wyrobione prowadnice zacisków albo brak blaszki trzymającej klocek.

Jan-15-2013 14:02:27
Alfa 147 problem z silnikiem
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Ok, przyznaje może umknęła mi wzmianka o ASO na końcu twojego postu ale jego ton był dla mnie jednoznaczny. Wkurza mnie gdy wszyscy uważają sprzedawców aut za złodziei i naciągaczy. Większość Polaków myśli, że jak kupuje auto w komisie to musi być doskonałe techniczne i bez ukrytych wad, oczekują też, że przez najbliższe kilka lat nic im się nie zepsuje. Kupują auto za 10tyś i oczekują że pojeżdżą nim do śmierci, a jak tylko coś zaczyna szwankować to jest atak na sprzedawcę bo to przecież oszust i cham! Sam działałem w tym biznesie i widziałem ludzi, którzy kupowali 20letnie Audi 300tyś przebieg i chcieli 2 lata gwarancji, a jak sie odmówiło to jeszcze od oszustów i naciągaczy potrafili wyzwać! Byli tez i tacy, co po roku od kupienia auta przychodzili z pretensjami że im rozrząd poszedł i że ich oszukaliśmy! Powiem ci że po kilku miesiącach pracy miałem serdecznie dość i chciałem wszystkich powybijać. Polski naród jest ciemny i tyle ci powiem, kupuje auto  za 5tyś i chce żeby mu lata służyło. Mój szef robił co się dało, naprawdę wkładał serce w te auta, a i tak trafiały się świnie co go od oszustów zwyzywali. Powiem ci że taka praca to ciężki kawałek chleba, sam się o tym przekonałem i dlatego cholernie mnie wkurza jak ludzie zaczynają swoje wywody od nagonki na handlarzy.

Jan-15-2013 6:13:52
Alfa 147 problem z silnikiem
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

bezsensu piszesz i tyle! jak coś budzi wątpliwości to trzeba zabrać do mechanika i dokładnie sprawdzić a nie snuć jakies tragiczne scenariusze! Wam to się wydaje, że każdy sprzedawca aut to złodziej i skur..n, otóż muszę wam powiedzieć, że jesteście w wielkim błędzie! Sam zdarzyło mi się pracować jako sprzedawca i spotkałem ludzi, dla których dobro klienta było najważniejsze. Auto można dokładnie sprawdzić i naprawić widoczne usterki ale i tak wszystkiego nie przewidzisz i często w czasie użytkowania cos wychodzi! Nikt tego nie potrafi zrozumieć i uważa że został oszukany. Ludzie na jaki wy świecie zyjecie!? Kupujecie często 20letnie auta i oczekujecie kondycji 2latka! Żenada!

Jan-14-2013 15:48:35
Category: Forum
Forum: Ogólne

Arek wrote:


nicky wrote:

Otóż nie żyję w bajce, ale miło jest czasem pomóc innym w potrzebie! W Polsce jest zbyt dużo ludzi jak TY -  którzy potrafią tylko krytykować !

Jeżeli w miniaturce to jesteś Ty to powiem Ci, że na blondynke nie wyglądasz, więc śmiało sobie z tym problemem powinnaś poradzić. Niestety wśrod kierowców jest raczej tendencja do myślenia swoim przyrodzeniem, dlatego też jeśli widzą atrakcyjną kobietę wołającą o pomoc, to nie wiem jak reszta, ale ja bym bez problemu pomógł nowyt/smile

ja nie byłbym tego taki pewny, słyszałem,że blondynki robią się na brunetki żeby wyglądały na mądrzejsze...

Jan-14-2013 15:41:12
Topic: Prius
Category: Forum
Forum: TOYOTA

a zastanawiałeś się dlaczego? może dlatego że auta te to duży wydatek i niewielu na nie stać? ale nic sie nie martw, minie trochę wiosen i auta stanieją to będzie ich jeździć więcej

  • Index
  • » Users
  • » ekspert
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top