You are here:Start>Forum>View the posts of ekspert

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » ekspert
  • » Profile

Posts

Posts

Dec-08-2012 16:40:16
Category: Forum
Forum: Ogólne

ja radzę wymienić powietrze w oponach na zimowe

Dec-05-2012 14:18:38
Category: Forum
Forum: Ogólne

najtaniej będzie u złodzieja

Dec-05-2012 14:17:19
Category: Forum
Forum: Ogólne

Zacznij jak w przedszkolu, postaw dwa auta przed sobą i rozpocznij porównywanie.

Dec-05-2012 14:14:42
Category: Forum
Forum: Ogólne

Skóra na pewno jest  praktyczniejsza i nie chodzi mi tu o przyklejanie sie do siedzeń w lecie, po prostu  łatwiej jest utrzymać czystość i  atrakcyjny wygląd przez lata użytkowania. Jak ci się coś wyleje czy rozgniecie to ze skóry łatwo zetrzesz i nie ma problemu, a z welurem już nie jest tak łatwo i najczęściej widać plamy. Skóra to skóra i jest to najlepsza opcja do auta, nie bez przyczyna kosztuje najdrożej. A jak masz skórę w aucie to pewnie masz też klimę więc nie ma problemu z przegrzaniem.

Dec-05-2012 14:06:24
Category: Forum
Forum: Ogólne

W każde auto trzeba inwestować, niestety samochód jest najgorszą inwestycją, bo nic nie zarabiasz, a jeszcze tylko dokładasz. Jak sam znasz się na mechanice i umiesz wiele rzeczy naprawić bez udziału mechanika, któremu trzeba płacić to polecam Fiata 126p nowyt/smile A tak na poważnie to radzę wybierać starsze modele i proste w obsłudze tzn bez zbędnej elektryki, gadżetów itp. bo im mniej takich udoskonaleń, tym mniej rzeczy może się zepsuć. Dla przykładu - elektrycznie otwierane szyby, niby normalka ale dość często się psują i na naprawę wydasz sporo, bo trzeba całe drzwi wybebeszać. Dlatego wybierz drzwi na korbkę. Jeden problem mniej. Radzę też szukać zadbanych aut japońskich, bo te starsze modele np. toyota corolla są niezniszczalne i jak ktoś dbał to i ty pojeździsz kilka dobrych lat. Mój brat obecnie jeździ taka corollą z 99 roku i przez tyle lat nic mu nie nawaliło. Dba o auto regularnie, a ono jeździ jak nówka. Lakier też  w bardzo dobrym jest stanie bo go regularnie woskuje. Jak byś popatrzyła na jego auto to byś mu dał góra 8 latek. Odpowiedz jest taka, że o każde auto trzeba dbać i wkładać kasę ale im mniej pierdół i gadżetów, tym mniej wydatków!

Dec-05-2012 13:52:55
Category: Forum
Forum: Ogólne

W chwili obecnej to o żadnej rewolucji mówić nie można ze wzgledu na ceny tych aut. Miało być tak pieknie i wszyscy mieli porzucic swoje benzyniaki i dieselki i przesiąść się do aut elektrycznych a wyszło jak zawsze. Ceny są tak wysokie, że wszystkich odstraszają a do tego doszła uboga liczba punktów w których można doładować auto. Inna kwestia to czas ładowania takiego samochodu, który wynosi dobrych kilka godzin. To są trudności nie do przeskoczenia i jeśli nic się z tym nie uda zrobić to można zapomnieć o jakiejkolwiek rewolucji. Myślę, że minie jeszcze ze 30 lat zanim  coś wymyślą i cena tych aut spadnie do takiego poziomu alby stać na nie było przeciętnego człowieka, a do tego czasu to pewnie zwykłe auta na diesel czy benzynę będą emitowały tak mało zanieczyszczeń, że i tak nikt nie kupi tych na prąd.

Dec-05-2012 13:40:32
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja polecam targi w Poznaniu bo są najlepsze w kraju, pełen profesjonalizm i najlepsi wystawcy. Warto przyjechać.

Dec-05-2012 13:36:22
Category: Forum
Forum: Ogólne

sprawa rozeszła sie po kościach

Dec-01-2012 8:07:39
Category: Forum
Forum: LANCIA

Pod jakie Renault, przecież Lancia to marka makaroniarzy!  Lancia bazuje na podzespołach Fiata, więc pasują części Fiata głównie Punto ale i niektóre z Alfy. Ceny części są bardzo tanie, zresztą Lancia w ogóle jest tania w ogólnym utrzymaniu, a przede wszystkim ekonomiczna. Dużo rzeczy naprawisz sam wystarczy trochę się znać. Ogólnie bardzo duży pozytyw i auto warte polecenia.

Nov-26-2012 19:43:54
Category: Forum
Forum: TOYOTA

zdecydowanie fiat i nie warto słuchać komentarzy w stylu "mniej zawodny" . Toyota juz dawno straciła opinię niezawodnego auta, te piekne czasy dawno minęły. Fiat bije Yarisa na głowę ceną kupna, ceną części i ogólnego utrzymania. Do tego dochodzi jakość materiałów we wnętrzu, yaris straszy tandetą i mizerną jakością wykończenia. Silniki diesla bardzo dobre u fiata  i spory wybór, toyota w tym obszarze dopiero raczkuje. Dla mnie wybór jest oczywisty.

  • Index
  • » Users
  • » ekspert
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top