You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Porównanie aut - jak to zrobić

Forgot password? | Forgot username?

Porównanie aut - jak to zrobić

Porównanie aut - jak to zrobić

Witajcie,

Jestem nowy na forum i chciałem poradzić się odnośnie jednego problemu. Zastanawiam się nad zakupem nowego auta i wziąłem kilka modeli pod uwagę ale nie bardzo wiem jak sensownie je porównać - na co zwrócić uwagę poza wielkością? Co powinienem ropatrywać - jak zwykle porónujecie pojazdy? Od czego zaczynacie?

Będę wdzięczny za wszelkie wskzówki

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Porównanie aut - jak to zrobić

Hmm według mnie ciężko porównać auta. Na pewno musisz wziąć pod uwagę cechy, które przede wszystkim Tobie odpowiadają.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Porównanie aut - jak to zrobić

Musisz sam się zastanowić na czym Ci zależy i porównać te rzeczy w danych modelach i tyle.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Porównanie aut - jak to zrobić

Powiedz jakie auta chcesz porównać, to może Ci coś poradzimy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Porównanie aut - jak to zrobić

Zacznij jak w przedszkolu, postaw dwa auta przed sobą i rozpocznij porównywanie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Porównanie aut - jak to zrobić

ja jak zastanawiałem się na zakupem auta używanego i miałem kilka wybranych modeli to przede wszystkim brałem pod uwagę:
1. cena auta
2. stan techniczny tzn czy trzeba coś poprawić, wymienić i ile to będzie kosztowało
3. rocznik
4. silnik- jakie spalanie i ile mnie będzie kosztowała codzienna jazda
5. cena części nowych i części używanych
6. ogólne wrażenia po jeździe tzn dynamika, przełożenia, ilość miejsca w środku, pojemność bagażnika np jeśli masz rodzinę, to czy wejdzie wózek itp
To chyba tyle, choć mogłem coś pominąć, najlepiej jak sobie zrobisz listę porównawczą z tymi podpunktami, żeby się nie pogubić i wtedy będzie ci łatwiej wybrać najlepsze autko. Najlepiej też wybrać się z drugą osobą na oglądanie aut, bo sam się przekonałem, że często druga osoba widzi więcej i zauważa jakieś mankamenty, które mogą umknąć kupującemu.  Powodzenia

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Porównanie aut - jak to zrobić

Heheh rada z przedszkole jest dobra, tylko co, jeśli fizycznie tych dwóch aut nie widzimy? Np. porównywanie na Allegro

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
47

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top