You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Skóra w aucie

Forgot password? | Forgot username?

Skóra w aucie

Skóra w aucie

Witam serdecznie,

Zamierzam w swoim aucie zmienić tapicerkę na skórę. Czy orientujecie się może czy lepiej jednak jeździ się w siedzeniach skórzanych czy też jenak w siedzeniach materiałowych?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Skóra w aucie

Mam w madzi skórę i powiem Ci,że w zimie jest cholernie zimno, a w lato znowu tyłek się przykleja do niej, jednak komfort wydaje się znacznie lepszy od materiałowych. Wiem, bo miałem porównanie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Skóra w aucie

Ja nie miałem doczynienia ze skórą, jednak jakoś nie jestem do tego przekonany. Ładnie to wygląda, ale prkatycznie zero jakiegokolwiek komfortu w upalne dni.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Skóra w aucie

Co Ty bredzisz? Ja w swoim Porsche mam i nigdy nie wsiadłbym już na welur! Wspaniałe uczucie i owiele lepsze trzymanie w zakrętach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Skóra w aucie

Na skórze pewnie będzie Ci się pocił tyłek. Jak pisze koleś od Porsche - on ma pewnie wentylowane i podgzrewane, dlatego nie czuje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Skóra w aucie

Skóra na pewno jest  praktyczniejsza i nie chodzi mi tu o przyklejanie sie do siedzeń w lecie, po prostu  łatwiej jest utrzymać czystość i  atrakcyjny wygląd przez lata użytkowania. Jak ci się coś wyleje czy rozgniecie to ze skóry łatwo zetrzesz i nie ma problemu, a z welurem już nie jest tak łatwo i najczęściej widać plamy. Skóra to skóra i jest to najlepsza opcja do auta, nie bez przyczyna kosztuje najdrożej. A jak masz skórę w aucie to pewnie masz też klimę więc nie ma problemu z przegrzaniem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Skóra w aucie

Dokładnie - skóra to skóra - to samo mówi za siebie. Na pewno to zyskuje na wartości auta, bo w końcu tylko najbogatsze auta mają skórę wewnątrz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top