You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Samochody z napędem elektrycznym

Forgot password? | Forgot username?

Samochody z napędem elektrycznym

Samochody z napędem elektrycznym

Witam wszystkich użytkowników.
Co myślicie o samochodach z napędem elektrycznym czy według Was takie samochody będą przyszłością motoryzacji.

Moim zdaniem samochody z napędem elektrycznym mają przyszłość, choćby z takich powodów jak: rosnące ceny benzyny, oraz brak emisji zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery, zmniejszanie się zasobów naturalnych ropy naftowej. Jednak nie tylko samochody z napędem elektrycznym są alternatywą dla pojazdów napędzanych silnikami spalinowymi istnieją już modele napędzane wodorem, gazem ziemnym czy energią słoneczną (w naszych warunkach mało efektywne).

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochody z napędem elektrycznym

Ja też sądzę, że mają one przyszłość, tym bardziej że paliwo co raz to bardziej drożeje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochody z napędem elektrycznym

Według mnie to jest przyszłośc, no ale bogaci dalej będą wozić się wypasionymi furami.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochody z napędem elektrycznym

W sumie czy to auto przyszłości? Tarudno mi to ocenić, poniewaz wolałbym raczej jeździć czymś benzynowym.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochody z napędem elektrycznym

Ostatnio koncepcja ta przyjęła się również w programie jak zostać milionerem. Fajna sprawa ten napęd i pewnie w końcu zrewolucjonizuje nasz kraj.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochody z napędem elektrycznym

W chwili obecnej to o żadnej rewolucji mówić nie można ze wzgledu na ceny tych aut. Miało być tak pieknie i wszyscy mieli porzucic swoje benzyniaki i dieselki i przesiąść się do aut elektrycznych a wyszło jak zawsze. Ceny są tak wysokie, że wszystkich odstraszają a do tego doszła uboga liczba punktów w których można doładować auto. Inna kwestia to czas ładowania takiego samochodu, który wynosi dobrych kilka godzin. To są trudności nie do przeskoczenia i jeśli nic się z tym nie uda zrobić to można zapomnieć o jakiejkolwiek rewolucji. Myślę, że minie jeszcze ze 30 lat zanim  coś wymyślą i cena tych aut spadnie do takiego poziomu alby stać na nie było przeciętnego człowieka, a do tego czasu to pewnie zwykłe auta na diesel czy benzynę będą emitowały tak mało zanieczyszczeń, że i tak nikt nie kupi tych na prąd.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochody z napędem elektrycznym

Niestety ale ich ceny jak i brak miejsc publicznych, w których można byłoby ładować te auta zdecydowanie spowolnilo ich rozwój.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top