You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Jeżdżenie w pasach

Forgot password? | Forgot username?

Jeżdżenie w pasach

Jeżdżenie w pasach

Hej nowyt/smile

Czy uważacie, że jeżdżenie w pasach to jest dobry patent czy też nie ? Zdarza Wam się jeździć bez pasow w aucie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jeżdżenie w pasach

Ja jeżdżę, ponieważ uważam, że znacznie poprawi to bezpieczeństwo, bo już kilka wypadków widziałem, więc pasy zdecydowanie mogą uratować życie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jeżdżenie w pasach

Staram się pamiętać o zapinaniu pasów, choć muszę powiedzieć, że z pamięcią u mnie kiepsko i dość często jeżdżę bez pasów, znam ludzi, którzy nigdy nie zapinają pasów, bo boją się że w razie wypadku się zablokują i nie będą mogli wydostać się z auta. Jest w tym dużo prawdy i uważam, że samochody powinny być wyposażone w specjalny przecinak do pasów, który może uratować ci życie. Swoją drogą to nigdy nie zrozumiem jak ludzie mogą przewozić dzieci bez pasów w samochodzie. Głupota i jeszcze raz głupota.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jeżdżenie w pasach

Dla wszystkich, którzy uważają, ze jazda w pasach to obciach ( jest takich wielu) powiem tylko, że kiedys miałem kumpla, który nabijał się ze wszystkich, że zapinają pasy i wyzywał ich od cieniasów, a sam siebie określał jako najlepszego kierowcę i prawdziwego kozaka. Piszę  "miałem" w czasie przeszłym bo gościu miał wypadek samochodowy i wyleciał przed przednią szybę auta uderzając głową w asfalt ulicy. Trup na miejsce, a gdyby miał zapięte pasy to by wyszedł z tego bez większych obrażeń. Głupota i jeszcze raz głupota. Ja zawsze zapinam pasy i lepiej się z tym czuję.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jeżdżenie w pasach

też jeżdżę w pasach i uważam że jest to zupełnie normalne

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jeżdżenie w pasach

Tylko i wyłącznie jazda w pasach - nawet jesli jadę gdzieś niedaleko

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jeżdżenie w pasach

Zawsze jeżdżę w pasach, pomimo że mam duży i bezpieczny samochód. Pasy to podstawa!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jeżdżenie w pasach

jak pamiętam to zapinam

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jeżdżenie w pasach

zapinam pasy, choć głównie na ruchliwych drogach, jak jakieś podrzędne  to raczej nie, nie wiem skąd to wynika, chyba z lenistwa i tego że kiedyś pracowałem jako dostawca w firmie i często wyskakiwałem z auta i nie chciało mi się cały czas bawić w zapinanie i rozpinanie pasów, dość często wtedy jeździłem bez, chyba że to były główne drogi i ruchliwe bardzo to wtedy zapinałem

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jeżdżenie w pasach

Ja popieram używanie pasow - dla niektórych ważny jest lans, jednak dla mnie bezpieczeństwo to priorytet

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There is 1 guest and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
56

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top