You are here:Start>Forum>View the posts of Pawlo1

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Pawlo1
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-11-2013 20:07:56
Category: Forum
Forum: CITROEN

Nie wiem gdzie leży prawda, ale ja słyszałem od wielu osób, które siedzą w tym temacie, że w większości przypadków strumienica pogarsza parametry silnika, dochodzą do tego częste awarie po zamontowaniu strumienic w miejscu katalizatora. Są to poważne awarie, które prowadzą do uszkodzenia uszczelki pod głowica albo zatarcia tłoków. Przyrost mocy, to podobno jest chwyt marketingowy żeby złowić wszystkich tuningowców.

Dec-05-2012 13:13:50
Category: Forum
Forum: Ogólne

nie wiem o czy ty mówisz, o jakie zabezpieczenie silnika ci chodzi? przecież w autach wszystko jest tak zabezpieczone że żadne kamienie nie powinny nic uszkodzić , zima czy lato to kamienie też są na drodze.

Dec-05-2012 13:08:16
Category: Forum
Forum: Ogólne

jak pamiętam to zapinam

Dec-05-2012 13:05:13
Category: Forum
Forum: Ogólne

Nawet ja by mnie było stać na nowe auto to bym nie kupił bo uważam że to strata kasy. Najlepiej kupić dwulatka i wtedy kupa kasy zostaje ci w kieszeni a auto ciągle jak nowe, a jak dobrze poszukasz to jeszcze kupisz auto na gwarancji.

Dec-05-2012 13:00:36
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja mam dobry i sprawdzony sposób na przymarzanie uszczelek. Kilka lat temu zniszczyłem sobie gumowe uszczelki przy drzwiach bo mi przymarzły i za mocno szarpnąłem drzwiami i się oberwały. Później kupiłem specjalny płyn ale nie bardzo byłem zadowolony z efektów. Teraz regularnie smaruję uszczelki wazeliną kosmetyczną, bezbarwną i nic nie przymarza. Dobrze jest smarować uszczelki cały  rok ale najważniejsze aby to robić w zimie. Ja najpierw dokładnie osuszam uszczelki a później smaruję grubą warstwą zwykłej wazeliny. Uszczelki się nie zlepiają i nie zamarzają a do tego wyglądają jak nowe. Polecam ten tani i niezawodny patent.

Dec-05-2012 12:52:26
Category: Forum
Forum: Ogólne

dal mnie bez sensu, no chyba że ci zimno w łapy :0

Nie dziwie się, bo Jeep jest po prostu przereklamowany i nic innego nowyt/smile

Nov-21-2012 16:10:41
Category: Forum
Forum: LANCIA

W sumie Lancia nie jest zbyt popularna. Kwestia tego, czy po prostu jest to wina producenta czy raczej ludzie nie są zbyt pozytywnie nastawieni do tego modelu.

Nov-21-2012 16:09:47
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Kwestia gustu, jednakże wolałbym 100 razy 307cc niż 206cc

Nov-21-2012 16:09:08
Category: Forum
Forum: FORD

Powiem Ci, że widzę, że interesujesz się takimi samymi samochodami jak ja nowyt/laughing Powiem Ci, że mustang, szczególnie ten zabytkowy, podoba mi się cholernie nowyt/smile

  • Index
  • » Users
  • » Pawlo1
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
42

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top