You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Zamarzanie szyby od środka

Forgot password? | Forgot username?

Zamarzanie szyby od środka

Zamarzanie szyby od środka

Hej nowyt/smile

Mam problem - w moim aucie szyby zamarzają od środka, czy znacie jakieś sposoby na to?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

No musi byc nieszczelność, najprawdopodobniej masz uszkodzone uszczelki i wilgoć dostaje się do środka. Sprawdź to i wymień gumę gdzie potrzeba inaczej to nic nie poradzisz na zamarzanie, no może trzymanie auta w ogrzewanym garażu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

dzieki za odpowiedź ale nie sądzę, że problem tkwi w uszczelkach bo ja już je dokładnie przejrzałem i są ok, zresztą nigdy nic mi się do środka do auta nie lało przy deszczu więc to musi być coś innego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

pewnie masz dużą wilgoć w środku i dlatego zamarzają szyby, najlepiej jak sprawdzisz czy dywaniki nie są mokre albo zobaczy pod dywanikami, a póżniej
musisz wszystko dokładnie wysuszyć, żeby powietrze nie było wilgotne

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

to może się zgadzać z tą wilgocią, ponieważ jakieś trzy dni temu prałem tapicerkę w aucie, wydawało mi się że było dobrze wysuszone ale widać nie do końca... dywaniki mam gumowe ale pod nimi jest wilgotno, no i trochę siedzenia z tyłu.... nie wiem jak to najlepiej teraz wysuszyć ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

teraz to będzie kiepsko, najlepiej jakbyś auto wstawił do ogrzewanego garażu i otworzył drzwi na noc żeby wszystko wyschło, chodzi o to żeby był przewiew. Jak nie masz takiej możliwości to jak jeździsz autem to włącz ogrzewanie na maxa i uchyl okna, żeby ta wilgoć wyparowała ze środka bo w przeciwnym wypadku wszystko będzie się kisiło.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

No to sobie wy brałeś odpowiednią porę na pranie tapicerki, radzę napchać dużo papieru pod dywaniki, żeby wchłoną wilgoć i zrobić jak pisał kolega.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

Hmm a jakie masz auto? Nie masz czasem szyby bez ramek? Bo jeśli tak, to pewnie wilgoć dostala się po uszczelkach

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

Pranie tapicerki w taką pogodę to naprawdę kiepski pomysł... Tym bardziej, jeśli robiłeś to w warunkach domowych.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

A jakie mogą być powody takie szronu na szybie, jeśli nie prało się tapicerki?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top