You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Zamarzanie szyby od środka

Forgot password? | Forgot username?

Zamarzanie szyby od środka

Re: Zamarzanie szyby od środka

Hmm może masz nieszczelną karoserię albo co gorsza - wilgoć w środku?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

szyby mogą zamarzać bo w aucie zbiera się wilgoć np z mokrych od  topniejącego śniegu dywaników, może też wilgoć dostawać się do środka z zewnątrz przez uszkodzoną karoserię albo uszczelki,  trzeba sprawdzić  progi i podłogę bo tu też sa często nieszczelności i dostaje się woda. warto sprawdzić filtr kabinowy bo może być zapchany i powodować parowanie szyb albo brzydki zapach. radzę porozkładać gazety w aucie bo wyciągają wilgoć a najlepiej zostawić auto w ogrzewanym garażu i otworzyć okna aby wilgoć wyparowała.  tym co maja problem z wilgocia radzę aby po zakończonej jeździe nie zamykali auta z zaparowanymi szybami ale zawsze przewietrzyli wnętrze i pozbyli się wilgoci przed zamknięciem

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

Hmm a są jakieś szybsze metody na zaparowane szyby? Próbowałem już różnych i niestety żadne nie pomagają ;/

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

Hmm może podczas jazdy spuść wszystkie szyby w dół i daj dmuchawę na maxa. Ja tak robiłem i efekty jakieś tam są. No chyba że są niby jakieś spacjalne spraye, ze niby nie paruje szyba

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

To nie pomaga. Trzeba po prostu wyczyścić całe auto. Nie orientujecie się może czy jakieś firmy się tym zajmują?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

Może firmy, które zajmują się czyszczeniem tapicerki w autach?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

Hmm niedaleko mnie są firmy, które zajmują się renowacją aut po powodziach. Może w tym kierunku szukać?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

Hmm a gdzie w ogóle takie firmy są, bo ja o nich pierwszy raz słyszę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zamarzanie szyby od środka

Też właśnie pierwszy raz słyszę o czymś takim... Kolego, chyba nie w Polsce takie zabawy

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top