You are here:Start>Forum>View the posts of Sztama

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Sztama
  • » Profile

Posts

Posts

Sep-25-2014 16:17:58
Category: Forum
Forum: Ogólne

a mnie to akurat nie dziwi bo co tu ma dziwić? Syf w Polsce na każdym kroku, korupcja, układy, nepotyzm i oszustwa to co ty chcesz żeby policja była czysta? Ja nie takich cwaniaków i pijaków znałem co teraz mandaty wlepiają i Panie Władzo każą do siebie mówić. Ja do policji nigdy szacunku nie miałem bo to same sk***ny i tyle, sama masz przykład swego kolegi.

Aug-10-2013 19:46:51
Category: Forum
Forum: FORD

Ja już widzę, że jak coś ci się zepsuje w tym Mondeo po trzech miesiącach to pojedziesz do właściciela i będzie mu głowę suszył. W twarz ci się zaśmieje i tyle. Juz sama gwarancja na 3 miechy jest zastanawiająca, nie uważasz? Film prawdę mówi ale kto ci każe po komisach i zawodowych handlarzach jeździć?  Jest dużo prywatnych ogłoszeń od ludzi co o auta dbali, zresztą też nie każdy komis oszukuje.  Zabierasz auto do mechanika na dokładny przegląd i wiesz na czym stoisz. Gadżety i full wypas to nie wszystko, jak ci zależy bardziej na zabawie tempomatem i nawigacją to ok, ale przy przebiegu grubo ponad 200tyś długo się tym nie nacieszysz.
Jeszcze jedno, piszesz że szukasz po rodzinie. Znasz powiedzenie, że z rodziną to się najlepiej wychodzi na zdjęciu?

Aug-10-2013 16:03:25
Category: Forum
Forum: FORD

"Co do gwarancji to kupujący dostaje papier, z wyszczególnieniem co było robione. Sprzedający zapewnia, że jeśli w ciągu 3miesięcy padnie coś z tej listy to jego w tym głowa, żeby oni naprawili swój błąd za darmo." -  to jakieś tandetne te naprawy czy częsci skoro tylko 3 miechy dają. Połatają byle czym, wsadzą najtańsze chińskie badziewie żeby było a później będziesz miał jazdę. Dziwi mnie że w ogóle rozważasz taką ofertę, przeciez tu wyraźnie śmierdzi a twoje podejście jest delikatnie pisząc dziwne.

Apr-08-2013 19:06:23
Category: Forum
Forum: FORD

No a jaka cena za to auto i jaki przebieg?

Apr-08-2013 18:52:11
Category: Forum
Forum: FORD

Tego konkretnego modelu nie znam ale powiem ci że ja to od Fordów trzymam się z daleka. Kilka lat temu chciałam sobie kupić Fieste jako moje pierwsze auto ale szybko zrezygnowałem. Każdy, ale to dosłownie każdy oglądany przeze mnie egzemplarz miał korozję. Auta różniły się tylko ilością rdzy, jedne miały początki, a inne były już dość przeżarte. Do tego dochodziły jeszcze inne usterki i tandetne wykończenie w środku.

Dec-11-2012 20:08:40
Topic: ABS
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm zależy od auta. W przypadku francuzów ABS jest bardzo czuły i szybko reaguje w zimie, natomiast w przypadku niemieckich aut, tutaj zdecydowanie ABS działa tak jak powinien.

Dec-11-2012 20:07:51
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmmm a jakie opony na zimę proponujecie? Czy obojętnie jaką zimówke założymy to będzie dobrze?

Dec-11-2012 20:07:27
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm zbyt często wszystkie kobietki wkładane są do 1 worka, no ale niestety czasami kobiety faktycznie potrafią popsuć sobie dobrą opinię.

Dec-11-2012 20:06:53
Category: Forum
Forum: Ogólne

Nie grzeje Ci się auto przez to?

Dec-11-2012 20:06:38
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm więc jak sobie radzić? Czy jednak tylko malowanie wchodzi w grę?

  • Index
  • » Users
  • » Sztama
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
30

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top