You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

Forgot password? | Forgot username?

Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

Postanowiłam się z Wami podzielić taką refleksją. Mój znajomy niedawno został przyjęty w szeregi policji. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że kolega ma na swoim koncie 17 punktów karnych za przekroczenie prędkości i łamanie innych przepisów ruchu drogowego. Kiedy usłyszałam, że ma zamiar zdawać egzaminy do policji, to myślałam, że zwyczajnie żarty sobie robi, ale byłam w błędzie. Pół roku później spotkałam go prowadzącego samochód policyjny w centrum miasta. Szok!  Szok!
Proszę powiedzcie mi jak ktoś taki mógł w ogóle zostać przyjęty do policji, a do tego jeszcze jeździć samochodem policyjnym? Później dowiedziałam się od niego, że to normalne i punkty karne nie są żadną przeszkodą. Szok!
To w końcu stróż, przedstawiciel prawa(jak zwal tak zwał, ale jednak!). Naprawdę, po tamtej historii straciłam zaufanie do polskiej policji.
I pomyśleć, że w Anglii znajomy, aby zostać listonoszem nie mógł mieć więcej niż 3 punkty karne!

Edited by: Monia - Sep-25-2014 13:48:22

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

a mnie to akurat nie dziwi bo co tu ma dziwić? Syf w Polsce na każdym kroku, korupcja, układy, nepotyzm i oszustwa to co ty chcesz żeby policja była czysta? Ja nie takich cwaniaków i pijaków znałem co teraz mandaty wlepiają i Panie Władzo każą do siebie mówić. Ja do policji nigdy szacunku nie miałem bo to same sk***ny i tyle, sama masz przykład swego kolegi.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

bez przesady nie wszyscy co ida do policji są sku**mi jak piszesz ale to że tacy ludzie z punktami na prawku w ogóle są dopuszczani do egzaminów to jest porażką bo co taki człowiek sobą reprezentuje? Ma stać na straży prawa a sam je łamie. Cały system jest zły a takie cwaniaki to wykorzystują.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

A mnie to najbardziej uderza, że do policji przyjmują ludzi co prawo maja za nic. Wszystko zeszło na psy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

a mnie to nic nie uderza, przecież Polska istnieje tylko teoretycznie, prawo jest do bani i nieegzekwowane, sądownictwo leży to co ma policja świecić przykładem? Rząd nie ma pomysłu jak ten kraj uzdrowić to go rozkrada na lewo i prawo. Nie zdziwiłbym się jakby do policji przyjmowali ludzi z wyrokami. 

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

Przecież policja c nóż łamie przepisy, u mnie na osiedlu wielokrotnie parkowali na miejscu dla inwalidów , nawet kumpel zrobił im zdjęcie i na internecie opublikował. Innym razem jechali przede mną w terenie zabudowanym prawie 70km/h. Później się dziwą, że im ludzie nie ufają i mieszają z błotem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

Punkty to jedno ale jak wytłumaczyć w jaki sposób ktos kto ma nierówno pod sufitem zdaje testy psychologiczne i zostaje policjantem? Normalnie wtyki mają i później mamy takich psycholi w mundurach. 

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

To nie jest tak że wszyscy w policji są tacy sami bo ja dla przykładu znam kilku mundurowych co można za wzór stawiać. W Polsce jest taki problem że system rekrutacyjny i szkoleniowy jest do dupy i nie przesiewa ludzi jak powinien stąd trafiają się takie elementy jak koleś z 18 punktami na prawku czy jakiś psychol.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

Tak w temacie, dzisiaj rano na gazecie jest artykuł o tym jak to w komendzie urządzano pijackie burdy i jak alkohol był dowożony służbowymi samochodami. Witamy w Polsce

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Na policję przyjmują z punktami karnymi na prawku

no właśnie o to chodzi że system jest zły skoro pozwala takim ludziom w mundurach chodzić. Ale tak jest wszędzie, pamiętam jak po serialu Pitbul zrobiła się wielka afera że tak źle przedstawia policje że niby to degeneraci i alkoholicy sami. Ala niestety bardzo dużo w tym jest prawdy. Tacy ludzie nie tylko do policji trafiają ale do wojska, szpitali, komunikacji a później mamy przykłady jak pijak motorniczy zabija cztery osoby, jak niedouczona lekarka uśmierca pacjenta itd.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top