You are here:Start>Forum>Forum>SKODA>Octavia - sedan czy kombi?

Forgot password? | Forgot username?

Octavia - sedan czy kombi?

Octavia - sedan czy kombi?

Cześć,

Z tego co pamiętam, to w telewizji był kiedyś reportaż, że sedan ma minimalnie większy bagażnik niż kombi. Czy to prawda?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Octavia - sedan czy kombi?

Hmmm w sumie nie znam sięna tym aucie, ale raczej stawiałbym, że kombi ma większy bagażnik.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Octavia - sedan czy kombi?

W sumie też bym stawiał raczej, że kombi będzie większe od sedana. Szukał ktoś na stronie producenta?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Octavia - sedan czy kombi?

No a jednak nie. Sedan ma więcej miejsca, bo nawet ostatnio wypowiadała się straż miejska, która wybrała te auta do swojej floty i okazało się, że wybrali sedana, bo miał większą pojemność bagażnika, a więc to jest prawda.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Octavia - sedan czy kombi?

Co masz na myśli pisząc większy- pojemniejszy, pakowniejszy ?? Z danych które znalazłem na stronie wynika jasno, że kombi maj większy bagażnik i jest to chyba logiczne. Sprecyzuj o co pytasz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Octavia - sedan czy kombi?

jaka prawda? kompletne bzdury piszecie! zamiast wypisywać takie rzeczy ni go z gruszki ni z pietruszki to może warto sprawdzić na stronie producenta jak to jest. Żeby rozwiać wątpliwości i zakończyć tę jałową dyskusję:
Skoda Octavia Kombi
Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)     1620
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)     580    
Skoda Octavia Sedan
Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)     1228    
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)     428

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Octavia - sedan czy kombi?

Bogdan1 wrote:

Re: Octavia - sedan czy kombi?
Dziś 17:03:03

jaka prawda? kompletne bzdury piszecie! zamiast wypisywać takie rzeczy ni go z gruszki ni z pietruszki to może warto sprawdzić na stronie producenta jak to jest. Żeby rozwiać wątpliwości i zakończyć tę jałową dyskusję:
Skoda Octavia Kombi
Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)     1620
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)     580   
Skoda Octavia Sedan
Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)     1228   
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)     428

To chyba nie jest przytyk do mnie bo ja jak byk pisałem o większej pojemności kombi. Na stornie AutoCentrum jest błąd i tam faktycznie jest napisane, że sedan ma o 5l. większy bagażnik.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Octavia - sedan czy kombi?

to był wpis do kolegów powyżej, którzy prowadzą jałową dyskusję, nie racząc sprawdzić danych na stronie producenta.

Edited by: Bogdan1 - Feb-06-2013 17:03:10

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Octavia - sedan czy kombi?

Trochę wydygałem, że czytać ze zrozumieniem nie potrafię. Wracając do tematu. W niektórych samochodach zdarza się tak, że dostęp do bagażnika w wersji sedan jest koszmarny a w kombi miód malina i odwrotnie. Mój sąsiad klął kiedyś na Forda Mondeo kombi, że dostać się do bagażnika to jest masakra. Jak przesiadł się do sedana to przestał marudzić. Na początku byłem święcie przekonany, że autorowi tematu o ten właśnie aspekt dostępności chodzi.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
3

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top